۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين  | 2020 April 3
کد مطلب: 5146   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۷ فروردين ساعت 17:31 نسخه چاپی
فرماندار لالی

خودروهای با پلاک سایر شهرها ۴۸ساعت مهلت خروج از لالی را دارند

لالی نیوز:فرماندار شهرستان لالی از تشدید تصمیمات سختگیرانه برای ورود و تردد خودروها به شهرستان خبر داد.

به گزارش لالی نیوز فرماندار لالی در گفتگو با لالی نیوز اعلام کرد : خودروهای مهمانان نوروزی با کلیه پلاک ها به جز خودروهای پلاک لالی ظرف مدت ۴۸ ساعت مهلت خروج از شهرستان لالی را دارند و در صورت عدم توجه به این اعلامیه خودروهای پلاک همه شهرها به غیر از لالی به مدت یک ماه توقیف و علاوه بر اعمال جرائم سنگین رانندگی به دستگاه قضائی جهت پیگیری معرفی خواهند شد.

وی تاکید کرد : تردد در شهرستان لالی فقط برای خودروهای پلاک شهرستان لالی مجاز است و همشهریان ساکن در لالی از خروج خودروهای خود با پلاک غیر از شهرستان خودداری کنند.

گودرز ترکی زاده افزود: از امروز پنج شنبه 7 فروردین ، خودروهای دارای پلاک های غیربومی و غیرشهرستانی ظرف مدت ۴۸ ساعت مهلت دارند تا از شهرستان خارج شوند

فرماندار لالی همچنین تصریح  کرد : تردد در سطح شهر تنها ویژه خودروهای با پلاک شهرستان خواهد بود و انتظار داریم مردم همکاری و مشارکت لازم را در این خصوص داشته باشند.

وی در انتها اظهار داشت : بازرسی های مستقر در سه ورودی شهر موظف خواهند شد که تنها خودروهای پلاک شهرستان لالی را حق ورود داده و از ورود هر خودرو با پلاک غیر از لالی خودداری خواهند کرد .

 
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :