۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير  | 2020 July 11
کد مطلب: 5075   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد ساعت 15:19 نسخه چاپی
فرماندار لالی

تزریق روحیه امید به جامعه یکی از رسالت های خطیر و مهم اصحاب رسانه است

لالی نیوز:فرماندار شهرستان لالی در نشست روز خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه به ارائه برخی گزارشات در خصوص مسائل شهرستان پرداخت .

به گزارش لالی نیوز فرماندار لالی در این جلسه به مشکل آب شرب مردم اشاره و عنوان داشت در حدود 14 کیلومتر لوله انتقال آب خریداری شده و کار در حال انجام است که به زودی مراحل بعد آن هم پیگیری می شود.

وی عنوان کرد : کندی سرعت در اجرای این پروژه و سایر طرح های عمرانی به خاطر وجود معارضانی هاست که بعضا حتی نسبت به منابع ملی هم ادعای مالکیت دارند به طوری که حل و فصل آنها منجر به تاخیر در اجرای امور عمرانی می شود .

گودرزترکی زاده در ادامه با اشاره به مشکلات راه ها و پیگیری های به عمل آمده عنوان کرد : در خصوص جاده لالی به مسجدسلیمان مطالعات انجام شده است و در مراحل تامین اعتبار است که مشکلات اقتصادی باعث تاخیر در این طرح بزرگ شده است .

وی تصریح کرد : همچنین جانمایی برای پل رودخانه شور صورت گرفته و مراحل مناقصه و تامین اعتبار آن در حال پیگیری است .

فرماندار شهرستان لالی در ادامه به وضعیت معابر شهری و مبلمان شهری اشاره و تاکید کرد : در راستای توسعه مبلمان شهری و بهسازی معابر 9 میلیارد تومان برای شهرداری در نظر گرفته شده است که انتظار می رود مجموعه شهرداری نسبت به جذب این اعتبار تمامی تلاش خود را داشته باشند .

وی در پایان ضمن تبریک مجدد روز خبرنگار و تقدیر از تلاش های این مجموعه اظهار داشت : تزریق روحیه امید به جامعه یکی از رسالت های خطیر اصحاب رسانه است که باید در راستای امیدبخشی به آینده نظام مورد توجه خبرنگاران باشد .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :