۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر  | 2019 October 15
کد مطلب: 5057   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ جمعه ۳۱ خرداد ساعت 18:42 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی

در دفاع از آب و خاک با هیچ کسی شوخی نداریم / روند بهتری در قوه قضائی شکل گرفته است

لالی نیوز:خطیب جمعه شهرستان لالی در بخش پایانی سخنان خود به سرنگونی پهباد آمریکایی توسط نیروهای سپاه اشاره و تصریح کرد : فرزندان انقلاب این درس را به دشمنان ما دادند که در دفاع از آب و خاک با هیچ کسی شوخی نداریم .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز شهادت شهید چمران اظهار داشت : این شهید در مکان های مختلفی از جهان زندگی کرد اما هیچگاه از مسیر بندگی خدا خارج نشد چرا که شخصیت وی دارای ابعاد علمی ، عرفانی و جهادی ویژه ای بود که امروزه روز شهادت این بزرگوار به نام بسیج اساتید نامگذاری شده است.

وی در ادامه با گرامیداشت هفته قوه قضائیه عنوان داشت  : برنامه های خوبی در این هفته تدارک دیده شده که از آن جمله دیدارهای مردمی مسئولان این خوزه خواهد بود که فرصت مناسبی برای رسیدگی به سوالات مردم است .

خطیب جمعه لالی در همین راستا اظهار داشت : با حضور ریاست جدید قوه قضائیه روند جدید و بهتری برای رسیدگی به امور قضائی در پیش گرفته شده که برای همه زحمتکشان این مجموعه آرزوی موفقیت داریم.

حجت الاسلام سیداحمدی در بخش دیگری به ۱ تیرماه سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی اشاره و عنوان داشت : سازمان تبلیغات اسلامی نهاد مبارکی است که منشا خیرات فراوانی بوده است چرا که مسئله تبلیغ به عنوان یک کار فرهنگی در شمار مهمترین مسائل کشور است.

وی در ادامه با تبریک ۱ تیرماه و روز اصناف اظهار داشت : اصناف در عرصه های مختلف خدمات زیادی به کشور داشته و همواره پیشقدم بوده اند که در شهر ما هم در مناسبت های مختلف برنامه های خوبی داشته و به اجرا گذاشته اند .

خطیب جمعه شهرستان لالی در بخش پایانی سخنان خود به سرنگونی پهباد آمریکایی توسط نیروهای سپاه اشاره و تصریح کرد : فرزندان انقلاب این درس را به دشمنان ما دادند که در دفاع از آب و خاک با هیچ کسی شوخی نداریم .

وی در ادامه تاکید کرد : آن ها علاوه بر قدرت ایمانی به قدرت نظامی ما هم پی بردند چرا که با عقب نشینی ؛ آنها دست از اقدامات خصمانه خود بر نمی دارند‌.

 
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :