۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر  | 2019 October 15
کد مطلب: 5056   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ جمعه ۲۴ خرداد ساعت 18:16 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی :

امیدواریم برای معضل بیکاری قدم هایی برداشته شود/در مناطق گردشگری لالی امکانات مناسبی وجود ندارد

لالی نیوز:حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه با اشاره به اهمیت بیابان زدایی بیان کرد: باید تلاش کنیم تا از قطع درختان جلوگیری کنیم و از منابع خدادادی حفاظت کنیم و آن ها را توسعه بدهیم .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های این هفته نماز جمعه با گرامیداشت ۲۶ خرداد سالروز شهادت فداییان اسلام اطهار داشت : این گروه برای مبارزه با طاغوت تشکیل شد به طوری که مصحلت کشور را در آن زمان ترور حسنعلی منصور به عنوان خائن به کشور دیدند.

وی در ادامه به سالروز تشکیل جهاد سازندگی اشاره و تصریح کرد : جهاد سازندگی منشا خدمات بسیاری به محرومین در نقاط مختلف بوده و رشادت های فراوانی هم در جبهه های جنگ داشتند که امروز هم با ظرفیت بالایی در وزارت جهاد کشاورزی کارهای زیادی را در حال انجام دارند که امیدواریم در شهرستان لالی که یکی از معضلات بیکاری است قدم های خوبی در این راستا برداشته شد.

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه با اشاره به اهمیت بیابان زدایی بیان کرد: باید تلاش کنیم تا از قطع درختان جلوگیری کنیم و از منابع خدادادی حفاظت کنیم و آن ها را توسعه بدهیم .

وی با اشاره به سفر نخست وزیر ژاپن به تهران اظهار داشت : جواب رهبر انقلاب به رئیس جمهور آمریکا یک کار حکیمانه ای بود که بی نیازی مردم را به آمریکا ثابت کرد و با برشمردن بدعهدی های آمریکایی ها مواضع خردمندانه ای در قبال ترفندها و نقشه های آمریکا بیان داشت به طوری که این مواضع در سال های اخیر موجب تغییر برنامه های آن ها از تهدید به مذاکره شده است .

خطیب جمعه شهرستان لالی در ادامه به پتانسیل گردشگری منطقه اشاره و اظهار داشت : در برخی از نقاط که گردشگری فعال است و هزینه هم گرفته می شود متاسفانه امکانات و زیرساخت های مناسبی وجود ندارد چرا که در قبال پولی که گرفته می شود باید حداقل خدماتی ارائه شود تا حضور گردشگران بیشتر شود .برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :