۱۳۹۸ دوشنبه ۵ اسفند  | 2020 February 24
کد مطلب: 5048   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ جمعه ۱۰ خرداد ساعت 11:05 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی :

((روز قدس)) نشانگر مخالفت همگانی جهان اسلام با رژیم اسراییل است/روزقدس خط بطلانی برمعامله قرن خواهد بود

لالی نیوز:خطیب جمعه شهرستان لالی تاکید کرد : خاور میانه جدید شکل می گیرد اما اسلامی خواهد شد و روز قدس امسال مصادف با معامله غربی ها شده که حاکمیت قدس را به اسراییل واگذار می کند لذا روز قدس امسال خط بطلانی بر این معامله قرن خواهد بود.

به گزارش لالی نیوز خطیب جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه روز قدس با اشاره به روزهای پایانی ماه رمضان عنوان کرد : گذر از ماه رمضان برای بندگان خدا سخت است چرا که از برکات و فضایل آن آگاهند .

وی در ادامه با گرامی داشت روز قدس اظهار داشت : نامگذاری روز قدس باعث غافلگیری دشمنان اسلام و معالجه ای برای حذف غده سرطانی اسرائیل بود .

امام جمعه لالی در ادامه ضمن تقدیر از حضور راهپیمایان در روز قدس اظهار داشت : این روز روز بزرگی است که نشانگر مخالفت همگانی جهان اسلام با رژیم اسراییل است و باعث شده که مساله فلسطین یک موضوع جهانی شود .

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه تصریح کرد : قلب های مسلمین در این روز به یاد قدس و فلسطین است و این موضوع باعث شد که امام راحل برای وحدت دنیای اسلام و مقابله با رژیم جعلی صهیونیستی این روز را به نام قدس نامگذاری کند که باعث زیر سوال بردن دولت های مرتجع و غرب گرا شده است .

خطیب جمعه شهرستان لالی تاکید کرد : خاور میانه جدید شکل می گیرد اما اسلامی خواهد شد و روز قدس امسال مصادف با معامله غربی ها شده که حاکمیت قدس را به اسراییل واگذار می کند لذا روز قدس امسال خط بطلانی بر این معامله قرن خواهد بود.

وی درادامه به ۱۴ خرداد و رحلت امام خمینی (ره) اشاره و اظهار داشت : ظلم ستیزی و استکبار ستیزی در عین تواضع و ساده زیستی در وجود این مرد الهی بود چرا که خداوند در زبان و قلم و نظر او جاری بود و این صفت بندگان خداست .

وی تاکید کرد : امام چون با خدا بود خدا هم او را عزیز کرد به طوری که حتی غیر ایرانیان هم او را دوست داشته و دارند .

حجت الاسلام سید احمدی با اشاره به سالروز انتخاب امام خامنه ای به عنوان رهبری تصریح کرد : ایشان یکی از عنایات الهی بود که ۳۰ سال در مسیر امام و حافط انقلاب بوده و هست که حضور پر رنگ و اطلاع کامل وی از اوضاع و مسائل مختلف همواره چراغ راه ملت بوده است .برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :