۱۳۹۸ دوشنبه ۵ اسفند  | 2020 February 24
کد مطلب: 5043   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد ساعت 18:12 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی :

فتح خرمشهردر واقع یک نعمت بزرگ و توفیق الهی بود/روز قدس یکی از یادگارهای امام راحل است/در مصرف برق مدیریت داشته باشیم

لالی نیوز:امام جمعه لالی در ادامه ضمن گرامیداشت شهادت امام علی علیه السلام عنوان کرد : انشالله باید در این شب های بزرگ و با فضیلت این امام بزرگ را واسطه رحمت الهی قرار دهیم تا مورد مغفرت الهی قرار گیریم.

به گزارش لالی نیوز حجت الاسلام سید احمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لالی اظهار داشت : خداوند فرصتی که برای همه مردم برای آمرزیده شدن قرار داده در همین ماه رمضان است و استفاده از فرصت لیالی قدر که در پیش داریم به عنوان قلب ماه رمضان که از فضیلت بسیار زیادی برخوردار است مسئله مهمی است که همواره مورد نظر علما بوده است .

وی در ادامه عنوان کرد : انشالله همه ما برنامه ریزی کنیم تا در برنامه هایی که در مساجد مختلف شهر برگزار می شود شرکت کنیم و از فضیلت این مناسبت ها بهره مند شویم  .

امام جمعه لالی در ادامه ضمن گرامیداشت شهادت امام علی علیه السلام عنوان کرد : انشالله باید در این شب های بزرگ و با فضیلت این امام بزرگ را واسطه رحمت الهی قرار دهیم تا مورد مغفرت الهی قرار گیریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حماسه سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره و تصریح کرد : این واقعه یک نعمت بزرگ و توفیق الهی بود که با اخلاص رزمندگان این فتح بزرگ محقق شد .

خطیب جمعه لالیبا اشاره به ۴ خرداد و روز مقاومت دزفول تاکید کرد : در جنگ هشت ساله شهرهای مختلفی از جمله دزفول ، اندیمشک ، مسجد سلیمان و ... شاهد مقاومت مردم بود که ضرورت دارد ما این روزها را یادمان باشد تا امروز هم با مقاومت در عرصه های مختلف در برابر دشمنان پیروز شویم

وی در ادامه اظهار داشت : روز قدس یکی از یادگارهای امام راحل می باشد که پیامی جهانی دارد و انشالله همه حضور پرشوری در این روز خواهیم داشت .

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه عنوان کرد : باید همه ما در مصرف برق صرفه جویی و مدیریت کرده تا با مصرف درست ، این نعمت که برای تولید آن هزینه های زیادی هم می شود در دسترس همه قرار گیرد.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :