۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد  | 2020 June 4
کد مطلب: 5032   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ساعت 16:31 نسخه چاپی
در مراسمی با حضور مسئولان

مدیر جدید اداره برق شهرستان لالی معارفه شد / انتصاب یک مدیر بومی + تصاویر

لالی نیوز:در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی ضمن تجلیل از زحمات مدیر سابق اداره برق ، رئیس جدید این اداره در لالی معارفه شد .

به گزارش لالی نیوز در این برنامه که در محل فرمانداری برگزار شده بود از چندین سال تلاش مجید پناهی در حوزه خدمات برق رسانی به مردم شهرستان لالی تقدیر شد .

گفتنی است در این مراسم علی حاجی پور که پیش از این در قسمت حراست این اداره به شهروندان لالی ارائه خدمت می کرد به عنوان مدیر جدید اداره برق شهرستان لالی معارفه شد.

 در حالی مدیر جدید اداره برق از فرزندان بومی شهرستان لالی انتخاب شده که مدیران قبلی غالبا غیر بومی بوده اند و فعالیت های مناسبی هم در حوزه برق دار کردن روستاها ، اصلاح شبکه و پایداری آن در سطح شهرستان داشته اند .

این مراسم تودیع و معارفه با حضور گودرز ترکی زاده فرماندار لالی ، مهندس عبیداوی معاونت بهره برداری و مهندس بابادی مسئول حراست فیزیکی شرکت توزیع برق خوزستان برگزارشد .

جا به جایی تیرها در برخی از خیابان ها ، بهسازی شبکه ، پایداری چریان برق و ادامه برق دار کردن روستاها از جمله انتظاراتی است که مردم شهرستان لالی از اداره برق و مدیر جدید آن داشته که البته دست یابی به آن با توجه به روند فعالیت های این اداره در سال های اخیر دور از دسترس نخواهد بود .

  برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :