۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد  | 2020 June 4
کد مطلب: 5011   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۳ ارديبهشت ساعت 11:35 نسخه چاپی
در جلسه شورای فرهنگ عمومی لالی

از تشریح برنامه های (ماه مبارک رمضان) در لالی تا نقد رسانه ها + عکس

لالی نیوز:شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی امروز در محل دفتر امام جمعه برگزار شد .

به گزارش لالی نیوز امروز ظهر در محل دفتر امام جمعه شهرستان لالی جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی با محوریت تدوین برنامه های ماه مبارک رمضان برگزار شد . 

در این برنامه بهرام جمالپور سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی به عنوان دبیر جلسه ضمن قرائت دستور کار جلسه ، برنامه های این اداره در ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان را تشریح کرد .

در ادامه سرگرد محمودی فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان با تقدیر از اعلام حمایت همه مسئولان از سپاه پاسداران درمحکوم کردن یاوه گویی هایی رئیس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه به تشریح برنامه ها و فعالیت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان پرداخت .

در بخش دیگری از برنامه امام جمعه شهرستان لالی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای ماه مبارک رمضان عنوان کرد حضور روحانی و مبلغ در ماه مبارک رمضان و سایر ایام سال از برنامه های مهمی است که اقدامات لازم باید در نظر گرفته شود و در همین راستا برای ایام ماه مبارک در جلسه ای با سازمان تبلیغات اسلامی برنامه های خوبی صورت گرفت .

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه با اشاره به مشکلات فرهنگی در برخی روستاها تصریح کرد : با عنایت به اهمیت روستاها و لزوم فعالیت های فرهنگی باید در روستاهای پرجمعیت توجه و اهتمام بیشتری در خصوص برنامه های فرهنگی و برپایی نماز صورت گیرد .

از بخش های دیگر این جلسه صحبت های خدامراد نجفی حاجی ور(سرپرست دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات لالی ، مسئول ستاد اقامه نماز ، ، فرمانده پایگاه بسیج فرهنگیان ) بود که با اشاره به برنامه هایی که سایر ادارات باید در ماه مبارک رمضان داشته باشند نسبت به عملکرد اصحاب رسانه معترض شده و کانال ها و سایت های خبری شهرستان را به درج اخبار همسو با منکرات و عدم درج اخبار همسو با معروفات متهم کرد .برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :