۱۳۹۹ جمعه ۱۴ آذر  | 2020 December 4
کد مطلب: 4991   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ اسفند ساعت 18:31 نسخه چاپی

وضعیت گردشگری در لالی و صنعتی که آینده دارد

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز یکی از مهمترین ظرفیت هایی که در شهرستان لالی مورد اتفاق عموم مرد و مسئولان است ظرفیت های گردشگری بوده که در صورت توجه اصولی و مناسب می تواند منجر به تحول بزرگی در شهرستان لالی باشد .

در همین راستا منطقه آزاد این نوبت را در راستای انتشار انتقادات ، پیشنهادات و راهکارهای مردم و متخصصین در خصوص وضعیت فعلی و وضعیت مورد انتظار در مناطق گردشگری شهرستان لالی اختصاص داده ایم تا از این رهگذر بهبود نسبی این مناطق را در خدمات دهی به مسافران شاهد باشیم .

کلیه نظرات در پایین همین خبر منتشر می شود .برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :