۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير  | 2019 June 26
کد مطلب: 4987   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ جمعه ۲۴ اسفند ساعت 21:07 نسخه چاپی
در روزهای پایانی سال

افتتاح اداره محیط زیست در لالی / معارفه اولین مدیر با حضور مدیر کل + عکس

لالی نیوز:پس از سال ها انتظار مردم شهرستان لالی بالاخره در روزهای پایانی سال 1397 اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان لالی شروع به کار کرد .

به گزارش لالی نیوز مراسم شروع به کار این اداره که با حضور لاهیجان زاده مدیر کل محیط زیست برگزار شده بود همزمان با معرفی اولین مدیر این اداره بود .

در همین راستا طی حکمی از سوی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان،مهدی زمانپور به عنوان سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لالی منصوب گردید.
در حاشیه این مراسم با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان و ترکی زاده فرماندار لالی از ساختمان اداره حفاظت محیط زیست در محل ساختمان قدیمی فرمانداری در ورودی روستای بنه سرخی رونمایی شد.

گفتنی است این مراسم به دور از حضور اصحاب رسانه برگزار شده بود تا بار دیگر ضعف اطلاع ر سانی نهاد های مسئول در شهرستان لالی را نمایش دهد .

در حالی که پوشش رسانه ای این برنامه می توانست منجر به کسب پاسخ برای سوال های محیط زیستی مردم شهرستان می شد چرا که محیط زیست در شهرستان لالی به علت عدم وجود اداره ای مستقل همواره با مشکلاتی رو به رو بوده  است .

اولین مدیر این نهاد تازه تاسیس در لالی مسائل محیط زیستی فراوانی را در حوزه کاری خود پیش رو دارد که انتظار همه مردم ورود مناسب و پیگیری جدی آن هاست .

مشکلات بیماری و قطع درختان بلوط ، آلودگی های ناشی از دفع نامناسب زباله ها و پسماندهای شهری ، حفاظت از گونه های جانوری کمیاب در کنار حفاظت از محیط زیست طبیعی از مسائل مهمی است که اداره حفاظت از محیط زیست لالی پیش روی خود خواهد دید .

 

 


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :