۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت  | 2019 May 20
کد مطلب: 4965   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن ساعت 15:02 نسخه چاپی
در آستانه تعطیلات نوروز

خیابان های شهر در انتظار آسفالت / گلایه شهروندان از خیابان‌های نامناسب + تصاویر

لالی نیوز:یک ماه دیگر سال جدید آغاز می‌شود و در صورت عدم حل مشکل آسفالت خیابان‌های سطح شهر، منظره‌ای نازیبا از خیابان ها در چشم هر گردشگری جلوه‌گر خواهد شد و شایسته است که مدیران شهری در کوتاه ترین زمان ممکن به فکر حل این معضل باشند.

به گزارش لالی نیوز عملیات زیرسازی برای آسفالت کردن خیابان‌های سطح شهر از دوره قبل شورا آغاز شده و در این دوره هم به صورت کمرنگ تری دنبال شد اما با گذشت مدت زیادی از آغاز به کار این دوره از مدیریت شهری، شهروندان از کنده کاری‌های سطح شهر گلایه دارند و معتقدند شهرداری نتوانست در موضوع آسفالت مجدد خیابان‌ها اقدام قابل توجهی انجام دهد.

در ماه‌های اخیر نیز بارش‌های زیادی آسمان شهرهای خوزستان را فرا گرفت و همین بارش‌ها که در لالی هم بیشتر بوده سبب شده که خسارت قابل توجهی به آسفالت های سطح شهر هم وارد شود تا علاوه بر کنده‌کاری‌های قبلی، شهروندان با مشکل چاله‌های جدید نیز مواجه شوند.

گلایه شهروندان از خیابان‌های حفر شده

شهروندی از وضعیت این روزهای خیابان‌های منتهی به روستای بنه سرخی ، کنار شاه و خیابان های اصلی شهر گلایه کرده و می گوید : وضعیت خیابان های اصلی در لالی با وجود چاله های فراوان و کنده کاری های ترمیم نشده برخی از ادارات چهره نامناسبی به خیابان های سطح شهر داده است .

وی می‌گوید: نامناسب بودن آسفالت و وجود چاله‌های متعدد در سطح شهر سبب ورود خسارت به خودروهای شهروندان شده است و همین موضوع هزینه‌های جدیدی را به شهروندان تحمیل کرده است.

شهروند دیگری از وضع نامناسب خیابان های محله مسکن مهر گفته و عنوان کرد : مسکن مهر لالی پس از چندین سال از افتتاح آن هنوز از داشتن یک خیابان مناسب محروم بوده و متاسفانه به عنوان محله ای که گویی جدای از این شهر است از هر گونه خدمات شهری محروم مانده است .

شهروندان زیادی هم از وضعیت نامناسب خیابان های بهمن ، آبان ، شهید خدادادی ، مرداد ، شهریور ، 13 آبان ، چویل ، کارگر ، محدوده پارک شهروند ، محدوده نقش جهان و اصغر آباد و ... ابراز گلایه کرده و خواستار نگاه عادلانه در آسفالت این خیابان ها بوده اند .

این شهروندان ضمن انتقاد از آسفالت مجدد برخی از خیابان هایی که در سال های قبل هم آسفالت شده اند از مجموعه شهرداری و شورای شهر درخواست نگاه عادلانه و کلی به همه مناطق شهر را جهت بهسازی خیابان های شهر داشته اند .

وعده رئیس شورای شهر

رئیس شورای شهر لالی با اشاره به وضعیت خیابان های شهرعنوان کرد : در سال هایی که عملیات آسفالت  در سطح خیابان های شهر اجرا می شد همواره برخی از مناطق شهر مورد غفلت قرار می گرفتند و لذا در برنامه ریزی های شورای فعلی به دنبال اجرای عدالت در توزیع خدمات شهری در مناطق مختلف لالی را دنبال خواهیم کرد .

جهانبخش یوسفی تصریح کرد : : با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروزی باید شهر را برای ورود گردشگران آماده کنیم لذا در همین راستا تعداد 8 خیابان در مسیرهای اصلی و پرتردد شهر را به منظور رفاه حال مسافران نوروزی و مردم آسفالت خواهیم کرد.

رئیس شوری شهر لالی با اشاره به این که سهمیه جدیدی از قیر یارانه ای برای آسفالت کلی خیابان ها دریافت نکرده ایم اعلام کرد : در حال حاضر از باقی مانده قیر یارانه ای که از قبل مانده خیابان های آنزان ، انصار ، بلوار جهاد ، بلوار بنه سرخی ، بلوار کنارشاه ، بلوار بسیج و دو خیابان دیگر را در ایام باقی مانده تا تعطیلات نوروز آسفالت خواهیم کرد .

 


.برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :