۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد  | 2019 August 18
کد مطلب: 4942   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن ساعت 15:18 نسخه چاپی
فرماندار لالی :

درسال آینده شاهد آبی شدن زمین های کشاورزی در لالی خواهیم بود+عکس

لالی نیوز:فرماندار شهرستان لالی شب گذشته با حضور در گفتگوی ویژه خبر شبکه خوزستان به ارائه گزارشی از فعالیت های 40 ساله نظام مقدس جموری اسلامی پس از انقلاب در شهرستان لالی پرداخت .

به گزارش لالی نیوز فرماندار لالی شب گذشته در گفتگوی ویژه خبر خوزستان ضمن اشاره به عملکرد ۴۰ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی پس از انقلاب در شهرستان لالی ؛ در سخنانی از مسئولان استانی خواستار تسریع در لوله گذاری خط انتقال آب شرب مردم شهر لالی و همچنین توجه ویژه شرکت نفت در خصوص اشتغال جوانان این شهر شد .


گودرز ترکی زاده با اشاره به فعالیتهای چشم گیر در حوزه های مختلف عمرانی ، آموزشی ، بهداشتی و ... برخی از مهم ترین ظرفیت های گردشگری شهرستان لالی را بیان کرد .

فرماندار لالی در بخشی از سخنان خود با اشاره به زیرساختهای ورزشی در لالی عنوان کرد : استخر سرپوشیده لالی در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید .

وی همچنین با اشاره به وضعیت کشاورزی و تولیدات دامی و زراعی اعلام کرد : طرح آبیاری هارکله ۹۵ درصد و طرح آبیاری دشت لالی بیش از ۷۰ درصد پیشرفت داشته که با اتمام عملیات اجرایی این دو طرح در سال آینده شاهد آبی شدن زمین های کشاورزی در لالی خواهیم بود .

گودرز ترکی زاده همچنین با اشاره به عملیات احداث سد تراز در لالی اعلام کرد : پیمانکار مجری این سد وارد لالی شده و به زودی کلنگ احداث سد تراز به زمین زده می شود تا با احداث این سد علاوه بر تامین نیازهای آبی زمین های  کشاورزی و آب شرب مردم ؛ سیلاب های فصلی هم دفع شوند.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :