۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير  | 2019 June 26
کد مطلب: 4844   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ جمعه ۱ تير ساعت 20:31 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی

خروج آمریکا از پیمانهای بین المللی مانندبرجام وحقوق بشر نشان از خوی استکباری آن ها دارد

لالی نیوز:امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به یکم تیرماه سالروز تشکیل سازمان تبلیغات و روز اطلاع رسانی دینی از تلاش های این نهاد فرهنگی در اجرای برنامه های مختلف در شهرستان لالی تقدیر کرد .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به یکم تیرماه سالروز تشکیل سازمان تبلیغات و روز اطلاع رسانی دینی از تلاش های این نهاد فرهنگی در اجرای برنامه های مختلف در شهرستان لالی تقدیر کرد .

وی در ادامه به روز اصناف اشاره و عنوان کرد : اصناف کشور در برهه ها و ادوار مختلف انقلاب اسلامی همراه نظام بوده اند وامیدواریم در این برهه تاریخی که یک جنگ اقتصادی در جریان است با تدین ، عدالت و انصاف خود در برخورد با مردم رسالت خود را مانند گذشته به نحو احسن انجام دهند .

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه به 5 تیرماه و روز مبارزه با مواد مخدر پرداخته و اظهار داشت: یکی از حربه هایی که دشمنان برای ضربه زدن به جوانان ما استفاده می کنند مواد مخدر است که با ورود به هر خانواده ای بنیان آن را متزلزل می کند و ما امیدواریم که همه با هم با آگاهی سازی جامعه و دورکردن آن از خانواده ها گام برداریم .

خطیب جمعه شهرستان لالی در ادامه به مناسبت های 6 و 7 تیرماه و ترور مقام معظم رهبری و شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یارانش پرداخته و این حوادث را تیرهایی از سوی دشمنان و منافقان عنوان کرد .

وی در انتها با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و پیمان شکنی آمریکا عنوان کرد : خروج آمریکا از پیمان های بین المللی مانند برجام ، حقوق بشر و ... نشان از خوی استکباری آن ها دارد چرا که هر جا منافعی نداشته باشند به پیمان های خود پشت می کنند اما هر گز حمایت های خود را از رژیم کودک کش اسرائیل کم نمی کنند .

 
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :