۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير  | 2019 July 19
کد مطلب: 4837   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ جمعه ۱۸ خرداد ساعت 18:27 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی

اسرائیل با غصب (سرزمین قدس) یک تهدید برای منطقه است/این غده سرطانی از بین خواهد رفت

لالی نیوز:حجت الاسلام سید احمدی عنوان کرد : اسرائیل و غصب سرزمین قدس یک تهدید برای منطقه است که با بیداری جهان اسلام به سرمنشا انقلاب اسلامی و به وعده الهی این غده سرطانی از بین خواهد رفت .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه امروز که پس از راهپیمایی روز قدس برگزار می شد با گرامیداشت روز قدس اظهار داشت : همان گونه که مقام معظم رهبری وعده داده به زودی نماز جماعت خود را در قدس اقامه خواهیم کرد و این هدف مشروط به در صحنه بودن ملت ایران و همه مردم مسلمان است .

وی تصریح کرد : مسئله قدس و بیت المقدس و آزادی آن موضوع مهمی است چرا که در زمان های مختلف و در همه ادیان این سرزمین الهی که جایگاه انبیا هم بوده مورد اهمیت بوده و امروز در اشغال رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی می باشد .

حجت الاسلام سید احمدی در ادامه عنوان کرد : اسرائیل و غصب سرزمین قدس یک تهدید برای منطقه است که با بیداری جهان اسلام به سرمنشا انقلاب اسلامی و به وعده الهی این غده سرطانی از بین خواهد رفت .

 

 

خطیب جمعه لالی اظهار داشت : یکی از نشانه های نابودی اسرائیل نابودی داعشی بود که جبهه استکبار به منظور ایجاد یک سپر دفاعی برای امنیت اسرائیل به وجود آوردند و حذف آن به همراه قدرت گرفتن جبهه مقاومت در نزدیکی مرزهای اسرائیل نشان از تحقق وعده مقام معظم رهبری است که اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید .برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :