۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت  | 2019 May 19
کد مطلب: 4826   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ جمعه ۲۸ ارديبهشت ساعت 22:40 نسخه چاپی
امام جمعه شهرستان لالی

جنایات صهیونیست ها را محکوم می کنیم/حمایت از مردم فلسطین وظیفه همه مسلمانان است

لالی نیوز:امام جمعه لالی عنوان کرد : انتقال سفارت آمریکا به قدس را در هفتادمین سالگرد تشکیل این رژیم جعلی محکوم می کنیم و اعلام می کنیم که حمایت از مردم فلسطین وظیفه همه مسلمانان است .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته لالی با گرامیداشت فرارسیدن ماه مبارک رمضان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به بیان فضایل و صفات این ماه و برکات روزه داری در این ماه پرداخت .

وی در ادامه به 30 اردیبهشت و روز جمعیت اشاره و تصریح کرد : یکی از دسیسه هایی که دشمنان همواره برای ملت ها و کشور ما دنبال می کنند سعی در کاهش جمعیتی بوده که بتوانند به صورت راحتی ملت ها را کنترل کنند و لذا مسئله جمعیت امر مهمی است که هم مسئولان و هم مردم باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند.

حجت الاسلام سیداحمدی در بخش دیگری اظهار داشت : 31 اردیبهشت روز اهدای عضو است که این کار مسئله مهمی است که باید به یک فرهنگ تبدیل شود چرا که اهدای عضو برابر با احیای زندگی است .

وی در ادامه با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر به انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی پرداخته و عنوان کرد : انتقال سفارت آمریکا به قدس را در هفتادمین سالگرد تشکیل این رژیم جعلی محکوم می کنیم و اعلام می کنیم که حمایت از مردم فلسطین وظیفه همه مسلمانان است .

خطیب جمعه شهرستان لالی در انتها ضمن اشاره به سفر استاندار  مدیران استانی و کلنگ زنی شبکه توزیع آبیاری دشت لالی تصریح کرد : امیدواریم این اتفاق خوب و وعده چند ماهه ای که مسئولان داده اند طی چن ماه آینده عملی شده و آرزوی دیرینه مردم لالی در آبیاری زمین های کشاورزی محقق شود.

 

 
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :