۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ ارديبهشت  | 2019 May 19
کد مطلب: 4824   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ ارديبهشت ساعت 17:04 نسخه چاپی
استاندار خوزستان در لالی :

متعهدهستیم که حدود5000 هکتار از زمینهای شهرستان لالی را آبیاری کنیم + عکس

لالی نیوز:دکتر شریعتی استاندار خوزستان امروز در اولین روز از ماه مرضان با حضور در لالی عملیات اجرایی شبکه توزیع آبیاری تحت فشار زمین های دشت لالی را کلنگ زنی کرد .

به گزارش لالی نیوز دکتر شریعتی در این برنامه اظهار داشت : توسعه لالی بر پایه کشاورزی و صنعت گردشگری استوار است که ما در تلاش هستیم تا توان حوزه کشاورزی را تضمین کرده و در شرایطی که خشکسالی ها به مردم و کشاورزان فشار می آورد قدری از این مشکلات کمتر کنیم .

وی افزود : متعهد هستیم که در لالی حدود 5000 هکتار از زمین های شهرستان را آبیاری کنیم چرا که این زمین ها در شمال خوزستان از زمین های ارزشمندی است که آبیاری آن ها مولد و تولید شغل و ثروت های زیادی در این مناطق خواهد داشت .

استاندار خوزستان با اشاره به این که آبیاری دشت لالی و هارکله در دو حوزه کشاورزی و باغات ارزش افزوده فراوانی را به منطقه وارد می کند تصریح کرد : دولت به دنبال انجام طرح هایی است که موجب توانمندی و خلق و افزایش ثروت باشد .

دکتر شریعتی در ادامه عنوان کرد : ما انقلاب کردیم تا دست مستکبرین را از سر ملت کوتاه کنیم و همان گونه که همه دنیا به استقلال سیاسی ما معترف است ما باید تلاش کنیم تا استقلال اقتصادی بیتشری برای کشور فراهم کنیم .

وی در انتها با اشاره به مشکل آب شرب لالی عنوان کرد : با انتقال آب از چاه های بخش حتی مشکل آب شرب مردم لالی تا 25 سال آینده حل خواهد شد و انشالله کمک های بیشتر و بهتری هم به شهرداری صورت خواهد گرفت تا وضعیت معابر شهری و آسفالت خیابان ها وضعیت مناسبت تری پیدا کند.


دلسوز ۱۳۹۷/۲/۳۰
سلام انشاالله سال 1500 هجری شمسی
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :