۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين  | 2019 March 23
کد مطلب: 4809   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ جمعه ۲۱ ارديبهشت ساعت 18:36 نسخه چاپی
امام جمعه شهرستان لالی

هرگز نباید به دشمن و وعده های او اعتماد کرد/تنها راه پیشرفت کشور اقتصاد مقاومتی و توجه به داخل است

لالی نیوز:خطیب حمعه شهرستان لالی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد : دولت های اروپایی که در برجام مانده اند باید تضمین بدهند که از هرگونه تحریم به بهانه های مختلف علیه ایران باید خودداری کنند و با حفاظت از این توافق انتظارات ملت ایران را از آن برآورده کنند .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با اشاره به 27 اردیبهشت و آغاز ماه مبارک رمضان در سخنان به فضایل این ماه پرداخته و اظهار داشت : همان گونه که برای مهمانی های خود تدارک می بینیم باید برای مهمانی ماه خدا آماده شویم و با قلبی پاک به ضیافت الهی وارد شویم تا از همه ظرفیت های این ماه بهره مند شویم .

وی در ادامه به خروج آمریکا از برجام پرداخته و عنوان کرد : این اقدام آمریکا از جمله وعده هایی بود که پیش از این رهبر انقلاب داده بود و اگر به توصیه های ایشان توجه می شد امروز چنین اتفاقی نمی افتاد .

حجت الاسلام سیداحمدی تاکید کرد : یکی از سیاست هایی که دشمنان ما در این گونه اقدامات خود دنبال می کنند اختلاف افکنی در بین مردم است و هرگز نباید به دشمن و وعده های او اعتماد کرد چرا که تنها راه پیشرفت و مسیر اصلی آن اقتصاد مقاومتی و توجه به داخل است زیرا اگر توانی که در برجام صرف می شد در مسئله اقتصاد مقاومتی هزینه می کردیم اوضاع بهتری از امروز داشتیم .

خطیب حمعه شهرستان لالی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد : دولت های اروپایی که در برجام مانده اند باید تضمین بدهند که از هرگونه تحریم به بهانه های مختلف علیه ایران باید خودداری کنند و با حفاظت از این توافق انتظارات ملت ایران را از آن برآورده کنند .

حجت الاسلام سیداحمدی اظهار داشت : خروج آمریکا از این توافق دوباره نشان داد که اعتماد به شیطان بزرگ خطای بزرگی است که باید از آن عبرت گرفت و احقاق حقوق ملت همواره در ایستادگی در برابر دشمنان بوده است .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :