۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين  | 2019 March 23
کد مطلب: 4794   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ سه شنبه ۴ ارديبهشت ساعت 04:03 نسخه چاپی
در فرمانداری لالی برگزار شد

نشست هم اندیشی راهکارهای مقابله با معضل اجتماعی خودکشی در لالی + عکس

لالی نیوز:امروز با ابتکار مسئولان جلسه ای با حضور افراد و دستگاه های تاثیرگزار به منظور هم اندیشی در راستای ارائه راهکارهایی برای مقابله با معضل رو به رشد خودکشی در لالی برگزار شد .

به گزارش لالی نیوز امروز با ابتکار مسئولان جلسه ای با حضور افراد و دستگاه های تاثیرگزار به منظور هم اندیشی در راستای ارائه راهکارهایی برای مقابله با معضل رو به رشد خودکشی در لالی برگزار شد .

در این برنامه که در محل فرمانداری و با حضور فرماندار، جمعی از روسای ادارات و جمعی از جامعه فرهنگیان برگزار شده بود این معضل اجتماعی مورد بجث و بررسی قرار گرفت .

دکتر مسعود شهبازی میهمان ویژه این برنامه و از اساتید مشاوره و روانشناسی در این نشست ضمن بررسی عوامل زمینه ساز این معضل اجتماعی به بیان ابعاد مختلف این آسیب اجتماعی پرداخته و انسجام عمومی و دغدغه جامعه را به عنوان یک اصل مهم در برخورد با این آسیب اجتماعی برشمرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به تبعیض به عنوان یکی از عوامل ایجاد خشونت و رفتارهای انتحاری در جامعه ، یکی از عوامل مهم خودکشی را تبعیض در عرصه های مختلف عنوان کرده و در ادامه به سایر عوامل در انجام این پدیده به همراه عوامل و راهکارهای مقابله با آن را به بحث و بررسی گذاشت .

در این برنامه که به دنبال راهکارهایی برای پیشگیری از بروز این اقدام ناهنجار در بین قشر جوان بوده تصمیم هایی در راستای اجرای برنامه های مقابله ای در این زمینه گرفته شد .

 
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :