۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين  | 2019 March 23
کد مطلب: 4793   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ سه شنبه ۴ ارديبهشت ساعت 04:01 نسخه چاپی
در اتفاقی کم نظیر

آسمان صبح لالی به رنگ شب شد / نبردخاک و باران در یک هوای بی سابقه + تصاویر

لالی نیوز:امروز در هوایی عجیب مردم لالی همزمان شاهد غبار غلیظ و باران شدیدی بودند که در سال های گذشته کمتر به این صورت مشاهده شده بود .

به گزارش لالی نیوز امروز در هوایی عجیب مردم لالی همزمان شاهد غبار غلیظ و باران شدیدی بودند که در سال های گذشته کمتر به این صورت مشاهده شده بود . 

سوم اردیبهشت ماه امسال متفاوت از روزهای گرم سال های گذشته امروز با پدیده ای عجیب در شهرستان لالی و برخی از شهرهای هم جوار همراه بوده که نه تنها عده ای از مردم را خوشحال بلکه موجب ترس و وحشت برای عده ای دیگر شده بود .

ابرهای سیاه و قرمز رنگی که از صبح امروز و همزمان با ورود توده غلیظ گرد و غبار همراه شده آسمان روشن صبح را به قدری تاریک کرده بود که تفاوتی با شب نداشت و این پدیده که نه تنها از سوی ستاد بحران پیش بینی نشده بود بلکه اطلاع رسانی خاصی هم در این راستا به مردم صورت نگرفت به طوری که جمع زیادی از مردم در تعطیلی و عدم تعطیلی مدارس و ادارات مردد بودند .

این پدیده که در سال های اخیر کم نظیر بوده با بارش باران های شدیدی همراه بوده که خوشبختانه تا حدود زیادی موجب پاکی و شستن غبار از آسمان منطقه شد .

بارش های باران که از شب گذشته آغاز شده بود منجر به طغیان مسیل های رودخانه ها ، قطع جاده های ارتباطی در برخی مناطق ، قطع آب شرب مردم شهر و همچنین آسیب هایی به برخی از عشایر مستقر در مناطق رودخانه ای شده بود .

هواشناسی شهرستان لالی میزان بارش های اخیر در لالی را 47 میلی متر اعلام کرده که می تواند میزان خوبی برای تغذیه سفره های آب های زیرزمینی و تامین آب دریاچه های سدها باشد .

برخی از تصاویر امروز را در زیر می بینید :

 
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :