۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند  | 2019 March 20
کد مطلب: 4750   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ دوشنبه ۷ اسفند ساعت 13:15 نسخه چاپی
زهرای کلاس اولی و سرطان خون

بیماری سرطان خون درلالی یک دانش آموزهفت ساله را خانه نشین کرد+عکس

لالی نیوز:داستان زندگی بعضی از آدم ها خیلی دل آدم را به در می آورد چه بسا کودکانی که در آغاز زندگی با هزار امید و آرزو کتاب زندگی خود را ورق می زنند .

به گزارش لالی نیوز داستان زندگی بعضی از آدم ها خیلی دل آدم را به در می آورد چه بسا کودکانی که در آغاز زندگی با هزار امید و آرزو کتاب زندگی خود را ورق می زنند .

زهرا احمدی دانش آموز کلاس اول ابتدایی مدرسه دخترانه ای در #لالی بود که از چندین ماه قبل و پس از تشخیص بیماری از درس و مدرسه بازماند .

آری زهرای 7 ساله در روزهایی که باید در کنار کودکان و همبازی های خود در مدرسه و کوچه با شادی و نشاط روزگار می گذراند با تشخیص بیماری #سرطان خون از سوی پزشک خود این روزها در مسیر خانه و بیمارستان به سر می برد .

زهرا در حالی از چند ماه پیش خبر سرطان خون خود را فهمیده است که از آغاز زندگی خود را با معلولیت جسمی و حرکتی سازگار کرده بود.

حال و روز بیمار و بیکار پدر زهرا درد دیگری است که این کودک معصوم را در پیگیری روند درمان خود با مشکلات زیادی رو به رو کرده است به طوری که هزینه رفت و آمد و ایاب و ذهاب زهرا و خانواد اش از لالی به  اهواز هم از توان پدر او خارج است .

پدر زهرا به نقل از دکتر گفته است که روند شیمی درمانی و مداوای زهرا در صورت تامین همه نیازمندی های مالی و ... مدت سه سال طول خواهد کشید .

با وجود این زمان زیاد و مشکلات مالی پدر زهرا در انتظار کمک های خیرخواهانه همه همشهریان خود بوده تا بخشی از مشکلات درمان زهرا را دنبال کند و امید و شادابی را برای کودک و خانواده خود تامین کند .

امروز اما زهرای 7 ساله که می بایست در مدرسه و در کنار دوستان خود مشق خواندن و نوشتن می کرد با همه شوق و علاقه اش #خانه نشین بیماری سرطان خون است . 

چشم های امید زهرا و پدر و مادر او به کمک هایی است که فرشته های مهربانی برای آن ها به ارمغان می آورد . بیاییم با کمک های خود به این کودک معصوم راه بازگشت او به مدرسه و بازگشت امید به خانواده او را هموار کنیم.

در صورت تمایل به هر گونه کمک با شماره همراه زیر تماس بگیرید 👇

شماره تلفن پدر زهرا : 👇

09169827753

09169037612

تلگرام و واتساپ لالی نیوز جهت هماهنگی های لازم : 09169464377

در همین راستا مصطفی فاریابی مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان لالی ،کارشناسان ستادی،کارشناس امور بانوان و مدیر آموزشگاه شهدا به نیابت از جامعه فرهنگیان لالی از دانش آموز زهرا احمدی پایه اول دبستان که دچار سرطان خون شد، ملاقات کردند.
در این  دیدار ضمن دلجویی از خانواده وی و بالا بردن امید و اعتماد به نفس دانش آموز عزیزمان، هدایایی به زهرا خانم اهدا شد.
 مدیر آموزش و پرورش شهرستان لالی در خلال این ملاقات بیان کرد: طی نامه ای که به مدارس ارسال شد، همه  فرهنگیان و معلمان دلسوز در حال کمک به زهرای عزیز هستند و با همت و حس انسان دوستانه ی دکتر تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان و فرهنگیان عزیز شهرستان لالی ، جای هیچگونه نگرانی بابت هزینه های درمان و دارو های زهرای عزیزمان نیست.
 آقای فاریابی در ادامه گفت: برای ادامه تحصیل در صورت تمایل خانواده زهرا  یکی از آموزگاران دلسوز روزانه با حضور در منزل تدریس دانش آموز عزیز را ادامه خواهد داد که در همین راستا طی صحبتی که داشتیم،یکی از آموزگاران عزیز آمادگی خود را جهت انجام این کار نیک اعلام نمود.

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :