۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن  | 2019 February 16
کد مطلب: 4729   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ شنبه ۱۴ بهمن ساعت 02:25 نسخه چاپی
از افتتاحیه ها تا برنامه های دیگر

آغاز برنامه‌های‌دهه‌فجر با نواختن‌زنگ انقلاب در مدارس شهرستان لالی +عکس/در حال به روز رسانی

لالی نیوز:امروز و با نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان برنامه های دهه فجر در لالی آغاز شد.

به گزارش لالی نیوز همزمان با سراسر کشور و با فرارسیدن دهه مبارک فجر ویژه برنامه های این ایام با نواخته شدن زنگ انقلاب در سطح کلیه مدارس شهرستان لالی آغاز شد .

 

سایر برنامه ها در همین خبر اطلاع رسانی می شود ...

شنبه 14 بهمن

از برنامه های امروز افتتاح خانه‌ بهداشت (نسه تنباکوکار ) بوده که با حضور فرماندار، بخشدار و و مسئولین شبکه بهداشت و درمان صورت گرفت . این مرکز با هدف ارائه خدمات بهداشتی در دسترس به مردم این روستا ساخته و به بهره برداری رسیده است .

به مناسبت دهه مبارک فجر امروز با حضور امام جمعه ،فرماندار و سایر مسئولان پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستاهای ططر و خواجه آباد  افتتاح شد .

زنگ انقلاب در کلیه مدارس شهرستان لالی و با حضور مسئولان به صدا در آمد.


برنامه های مختلفی در ایام دهه فجر در سطح شهرستان به اجرا در خواهد آمد که امروز و در نخستین برنامه کلیه مسئولان به منظور تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی با امام جمعه شهرستان لالی دیدار کردند .

همچنین در راستای گرامیداشت ایام الله دهه فجر مسابقات تنیس روی میز کارکنان ادارات شهرستان لالی از سوی اداره ورزش و جوانان لالی برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد . محمد حسینوند ، عیسی دوستانی و مهدی حسینوند با غلبه بر سایر حریفان مقام اول تا سوم را به دست آوردند.برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :