۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر  | 2018 December 10
کد مطلب: 4728   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۱۳ بهمن ساعت 19:48 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی

بعضی هادنبال این هستند که روحیه ی ناامیدی رابه مردم و جامعه تزریق کنند

لالی نیوز:حجت الاسلام سیداحمدی عنوان کرد : بعضی ها دنبال این هستند که روحیه ی یاس و ناامیدی را به مردم و جامعه تزریق کنند تا مردم شعار ها و اهداف انقلاب را فراموش کنند در حالی که هویت انقلاب بخ شعارها و اهداف آن بسته است و مردم هم همواره با بصیرت و حضور در صحنه خود موجب ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب از توطئه های خود بوده اند .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به اهمیت مقوله امامت در رستگاری دنیوی و اخروی عنوان کرد : تبعیت از ولایت فقیه نماد ولایتمداری و حرکت در مسیر اهل بیت علیهم السلام است .

حجت الاسلام سید احمدی در دامه ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه اظهار داشت : ولایت مندی حضرت فاطمه (س) الگویی برای همه مردان و زنان است و باید مانند این شهیده راه ولایت از ولایت و امام زمان خود دفاع کرد .

وی در ادامه با گرامیداشت دهه فجر تصریح کرد : دهه فجر و پیروزی انقلاب میراث بزرگ امام راحل و شهداست و ما باید میراث داران خوبی باشیم.

خطیب جمعه لالی تاکید کرد : پس از ۴ دهه از پیروزی انقلاب اتفاقات و دستاوردهای خوبی در کشور روی داده که نباید در هیاهو و تبلیغات دشمنان به فراموشی سپرده شود و مشکلات و گرفتاری هایی هم که وجود دارد را باید همه با همدلی و صمیمیت برطرف کنیم.

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه عنوان کرد : بعضی ها دنبال این هستند که روحیه ی یاس و ناامیدی را به مردم و جامعه تزریق کنند تا مردم شعار ها و اهداف انقلاب را فراموش کنند در حالی که هویت انقلاب بخ شعارها و اهداف آن بسته است و مردم هم همواره با بصیرت و حضور در صحنه خود موجب ناامیدی دشمنان نظام و انقلاب از توطئه های خود بوده اند .
برچسب ها : ,


واکینگ ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
برنج کیسه ای 72000تومان قابل توجه مسولین
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :