۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر  | 2018 December 11
کد مطلب: 4699   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۴ دي ساعت 11:25 نسخه چاپی
یک حکایت دنباله دار

اختلال شبکه های دیجیتال ونارضایتی مردم / مشکلی که پس از دو روز حل شد

لالی نیوز:ماجرای اختلال شبکه های دیجیتال در لالی از جمله مسائلی است که متاسفانه موجب شده مردم گلایه های فراوانی در این حوزه داشته باشند .

به گزارش لالی نیوز ماجرای اختلال شبکه های دیجیتال در لالی از جمله مسائلی است که متاسفانه موجب شده مردم گلایه های فراوانی در این حوزه داشته باشند .

مردمی که با هدف دوری از ماهواره و تاثیرات مخرب آن به استفاده از شبکه های دیجیتال بسنده می کنند اما از کمترین مزایای آن بی بهره مانده اند .

پیام های زیادی در دو روز گذشته مبنی بر قطع شدن شبکه های 3 و ورزش از سوی مردم به تحریریه این پایگاه خبری ارسال شده که متاسفانه موجب نارضایتی شدید مردم شده چرا که بخش اعظمی از مسابقات ورزشی از طریق این دو شبکه پخش می شوند و اختلال در آن ها یعنی نارضایتی جوانانی که مشتاق ورزش هستند .

همچنین برخی از پیام های مردمی که صحت آن به وضوح مشخص است عدم پخش شبکه های همچون تماشا و شما در منطقه لالی است و این خود مشکل دیگری است که به نظر می رسد عامل آن فراتر از اختلال فرستنده های دیجیتالی است بلکه ناشی از کم توجهی مسئولان صدا وسیما به مناطق محرومی همچون لالی است .

مسئولان در همه رده ها به صورت مرتب و با شعارهای فراوان از تاثیرات مخرب ماهواره می گویند و در راستای مبارزه با مواد مخدر جلسه می گیرند اما باید بدانند که پیش نیاز این که مردم از ماهواره ها استفاده نکنند وجود شبکه های سالم و در دسترس تلویزیونی صدا و سیما بوده و پیش نیاز دوری جوانان از مواد مخدر وجود بسترها و سرگرمی های مناسبی است که شبکه های ورزشی و تلویزیونی یکی از کمترین این زیرساخت هاست .

 گفتنی است پس از انتشار این خبر و گذشت زمانی در حدود دو روز مشکل شبکه های سه و ورزش حل و مرم قادر به تماشای آن ها هستند .برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :