۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ آبان  | 2018 November 14
کد مطلب: 4671   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ شنبه ۱۱ آذر ساعت 01:29 نسخه چاپی
در گفتگو با سخنگوی شورای شهر

پاسخ های شفاف به برخی از مطالب اخیر فضای مجازی علیه شهرداری لالی

لالی نیوز:سخنگوی شورای شهر در گفتگو با این پایگاه خبری به برخی از مطالب و مسائل مطرح شده در فضای مجازی پاسخ داد .

به گزارش لالی نیوز سخنگوی شورای شهر لالی در سخنانی با اشاره به نیاز مردم به آگاهی و اطلاع از مسائل مختلف شهر برای مطالبی که مدتی پیش در فضای مجازی مطرح شد پاسخ هایی به منظور شفاف سازی و آگاهی مردم داد .

سعادت حیدری اظهار داشت : برخی رسانه ها از انتقال مبالغی از وجوهات شهرداری به یک موسسه فرهنگی و یک مدرسه خارج از چارچوب قانون خبر دادند که باید اعلام کنیم طرح این مسئله به نحو مناسبی صورت نگرفته است چرا که شهرداری لالی یکی از معدود کانالها و مجراهای دریافت اعتبارات تزریقی از شرکت نفت به حوزه های مختلف شهرستان است و این روال از سالها پیش وجود داشته است .

وی تصریح کرد : بنا بر مساعدت و وعده هایی که برخی از مسئولان به برخی از حوزه ها داشتند که البته با پیگیری ها و رایزنی های فراوانی هم این مساعدت ها میسر شد مقرر گردید شرکت نفت اعتباراتی در جهت احداث یک موسسه قرآنی در شهر لالی و همچنین کمک مالی به یکی از مدارس شبانه روزی عشایری را انجام دهد .

بر این اساس شرکت نفت مبالغی را به منظور تامین این کمک ها به شهرداری لالی منتقل و شهرداری لالی صرفا به عنوان واسطه و بدون هیچ گونه دخل و تصرف ؛ اعتبارات را به حوزه های مربوطه انتقال داد به طوری که هیچ گونه وجهی از اعتبارات شهرداری در این مسیر منتقل نشد .

حیدری تاکید کرد : واریز اعتبار از شرکت نفت به شهرداری و انتقال آن به حوزه های مختلفی چون ادارات ، دستگاه های فرهنگی ، دانشگاه ، کمک به آموزش و پرورش و دانش آموزان و ... به دفعات صورت گرفته که تاکنون هیچ گونه حرف و حدیث هم در پی نداشته است و مطرح شدن این موضوع در رسانه ها ما را بر آن داشت که در راستای آگاهی بخشی عمومی جزئیات را به اطلاع مردم برسانیم .

این عضو شورای شهر در انتها تاکید کرد : هدف ما از ورود به شورای شهر خدمت به مردم و جذب اعتبارات برای رفع محرومیت ها از چهره شهر بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد اعتباراتی که باید برای توسعه شهر هزینه شود در راه دیگری خرج شوند .  

 برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

   برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :