۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ آبان  | 2018 November 20
کد مطلب: 4668   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ سه شنبه ۷ آذر ساعت 15:49 نسخه چاپی
در شورای فرهنگ عمومی لالی

از وضعیت نقدپذیری مسئولان تا راه های بهبود اخلاق و قانون مندی + تصاویر

لالی نیوز:جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی امروز در محل دفتر امام جمعه و با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش لالی نیوز در آغاز جلسه مهدی خدادادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورا با اشاره به مصوبات جلسه قبل از برنامه های برپایی موکب اربعین و همچنین برنامه های هفته کتابخوانی توسط اداره تبلیغات اسلامی و کتابخانه ها تقدیر کرد .

در ادامه برنامه امام جمعه شهرستان با تاکید بر اهمیت اخلاق عمومی عنوان کرد : همه امکانات و تجهیزات برای رسیدن آدمی به مقام انسانیت و کمال است و این رسیدن نیاز به یک تلاش همگانی دارد .

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه به موضوع ساخت مستند شهدای 21 دی لالی اشاره و اظهار داشت : ساخت این مستند کار مهمی است که باید این شهدا را به همه جامعه معرفی کند و البته ساخت این فیلم مستلزم هزینه هایی است که در حال رایزنی و پیگیری آن هستیم .

فرماندار شهرستان لالی هم در ادامه عنوان کرد : کسانی که در مقامی قرار دارند باید رعایت اخلاق اسلامی در اولویت آن ها باشد چرا که نماینده نظام اسلامی هستند .

وی در ادامه با اشاره به اهمیت قانون و رعایت آن تاکید کرد : همه مسئولان به عنوان مجریان قانون باید از ورود به بحث های غیر قانونی اجتناب کنیم .

گودرز ترکی زاده تصریح کرد : هر جامعه ای که بخواهد سرزنده و پویا باشد باید نقد منصفانه شود و نقدی منصفانه است که نه برای تخریب بلکه دارای راهکارهای لازم برای پیشبرد اهداف امور باشد .

وی اعلام کرد : مدیران و مسئولان وقتی مسئولیتی را پذیرفتند باید نقد مردم را بشنوند و مطالبات مردم را با سعه صدر و تعامل پاسخ دهند .

در ادامه برنامه سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی به ارائه مسائل مورد نظر و بحث های مختلف در خصوص دستور جلسه پرداخته که با جمع بندی امام جمعه و فرماندار جلسه به پایان رسید .

 

 برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 برچسب ها : ,


...... ۱۳۹۶/۹/۹
نرود میخ آهنین ، در سنگ
سلام ۱۳۹۶/۹/۱۰
سلام تشکر از امام جمعه محترم و بقیه مسولین اما ای کاش به کسی که مسئولی را نقد کند تهمتی نزنیم ونگوییم این نقد از روی غرض و طایفه بازی است
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :