۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ آبان  | 2018 November 20
کد مطلب: 4661   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۲۶ آبان ساعت 16:45 نسخه چاپی
امام جمعه شهرستان لالی

زلزله کرمانشاه حادثه غم انگیزی بود / اگر فرهنگ بسیج در کشور حاکم شود همه مشکلات حل می شود+عکس

لالی نیوز:امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به مناسبت های روزهای پایانی ماه صفر ، رحلت پیامبر اکرم اسلام (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و شهادت امام رضا علیه السلام را تسلیت و به بیان سخنانی در خصوص جایگاه آن ها پرداخت .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به مناسبت های روزهای پایانی ماه صفر ، رحلت پیامبر اکرم اسلام (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و شهادت امام رضا علیه السلام را تسلیت و به بیان سخنانی در خصوص جایگاه آن ها پرداخت .

وی در ادامه به حادثه تلخ زلزله کرمانشاه و غرب کشور اشاره و عنوان کرد : حقیقتا این اتفاق حادثه غم انگیزی بود که وقوع آن دل همه ما را غصه دار کرد اما مهربانی مردم و ملت متدین نشان داد که همه برای کمک به مردم زلزله زده پای کار هستند .

حجت الاسلام سیداحمدی با اشاره به شایعاتی که در خصوص کمک رسانی ها منتشر می شود تصریح کرد : در شرایط بحرانی شاید نقص هایی هم وجود داشته باشد اما به اندازه ای نیست که در حال حاضر دشمنان ما به عنوان فرصت هایی برای سواستفاده در جهت ضربه زدن به کشور مطرح می کنند .

وی در ادامه اظهار داشت : کمک هایی خوبی به این مناطق از سوی مردم صورت گرفته و همچنان در حال ارسال است و هر کسی که می تواند به هر نحوی به این مردم دردکشیده کمک کند می تواند در ارسال کمک های مردمی مشارکت داشته باشد .

خطیب جمعه شهرستان لالی در ادامه به آغاز هفته بسیج اشاره و عنوان کرد : بسیج یک هدیه الهی به کشور و نظام بود به طوری که فرهنگ بسیجی در کشور و حتی در خارج از مرزها موجب ایستادگی ما در برابر دشمنان شده است .

حجت الاسلام سیداحمدی تاکید کرد : اگر مانند جنگ هشت ساله دفاع مقدس فرهنگ بسیجی را در همه عرصه ها حاکم کنیم همه مشکلات ما حل خواهد شد .

 برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :