۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر  | 2018 October 19
کد مطلب: 4644   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۲۸ مهر ساعت 23:03 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی

مسئولان به قول ها و وعده های خود وفا کنند/اشتغال آن گونه که باید برنامه ریزی شود نیست

لالی نیوز:خطیب جمعه لالی با تاکید بر پیگیری طرح های ناتمام کشاورزی در لالی اظهار داشت : مسئولان به قول ها و وعده های خود وفا کنند و در اجرای آن ها سرعت عمل بیشتری داشته باشند چرا که امروزه دشمنان ایران به دنبال ضربه زدن از راه های اقتصادی به کشور ما هستند و لذا اگر خودمان برای خودمان کاری نکنیم در خارج از مرزها کسی به فکر ما نیست .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این با اشاره به 1 صفر و ورود کاروان اسرای کربلا به شام به اهمیت زیارت اربعین پرداخته و عنوان کرد : از همه کسانی که در جهت زیارت اربعین در تلاش هستند از جمله در کاروان های زیارتی و همچنین در تهیه موکب جهت خدمت به زائران تشکر می کنیم و نباید این فرصت بزرگ را که ذخیره خوبی برای همه ما در آخرت خواهد بود از دست بدهیم .

وی در بخش دیگری به سالروز درگذشت آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان و سید مصطفی خمینی فرزند فقید امام راحل اشاره و در سخنانی یاد و خاطره این دو انسان بزرگ را گرامی داشت .

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه با بررسی فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت : آمریکا و رئیس جمهوری آن به ظاهر مستقل نشان می دهند اما در واقع آن ها مجری برنامه های استکباری صهیونیست های اسرائیلی هستند .

وی همچنین به موضوع اشتغال و اقتصاد در کلام رهبری اشاره و تصریح کرد : در منطقه ما مسئله اشتغال آن گونه که باید برای آن برنامه ریزی شود نیست و لذا مسئولان باید تلاش بیشتری داشته باشند تا با فراهم آوردن بسترهای لازم زمبنه مشکلات اشتغال جوانان را حل کنند .

خطیب جمعه لالی با تاکید بر پیگیری طرح های ناتمام کشاورزی در لالی اظهار داشت : مسئولان به قول ها و وعده های خود وفا کنند و در اجرای آن ها سرعت عمل بیشتری داشته باشند چرا که امروزه دشمنان ایران به دنبال ضربه زدن از راه های اقتصادی به کشور ما هستند  و لذا اگر خودمان برای خودمان کاری نکنیم در خارج از مرزها کسی به فکر ما نیست .

حجت الاسلام سید احمدی در انتهای سخنان خود با اشاره به مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم و جدید سپاه پاسداران شهرستان لالی از زحمات چندین ساله سرهنگ کریمی در شهرستان تقدیر کرده و برای سرگرد محمودی جهت فعالیت های پیش رو آرزوی موفقیت کرد .   

 

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :