۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر  | 2018 October 19
کد مطلب: 4635   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۲۱ مهر ساعت 23:02 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی

انقلاب اسلامی یک نور الهی است / قوه قضائیه در صف اول مبارزه با فساد است

لالی نیوز:حجت الاسلام و المسلمین سیداحمدی به برخی از مسائل کشور اشاره و عنوان کرد : قوه قضائیه که در صف اول مبارزه با مفاسد کشور است در جنگ نرم برخی از خودفروختگان مورد حمله و تخریب قرار می گیرد .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشار به این که نور الهی هرگز خاموش نمی شود عنوان کرد : انقلاب اسلامی از همین دست نور الهی است که پس از 4 دهه هر نقشه ای که گرگ ها و دشمنان کشور ما طرح ریزی می کنند با مقاومت کشور و مردم رو به رو می شود .

وی اظهار داشت : دشمنان ما منتظر فرصتی برای از بین بردن ما هستند و صفت های مقاومت و شجاعت در کنار بصیرت و هوشیاری در ملت همواره موجب ناکامی مستکبران و دشمنان ما شده است  .

حجت الاسلام و المسلمین سیداحمدی در ادامه به برخی از مسائل کشور اشاره و عنوان کرد : قوه قضائیه که در صف اول مبارزه با مفاسد کشور است در جنگ نرم برخی از خودفروختگان مورد حمله و تخریب قرار می گیرد .

وی با اشاره به هفته انجمن اولیا تصریح کرد : اولیا و معلمین باید با هم در ارتباط باشند تا با کمک همه و مشورت از همه افراد جامعه بتوان به آموزش و پرورش کمک کرد چرا که همه ما باید دست به دست هم بدهیم و برای آینده فرزندان کشور مشکلات موجود در مسیر تحصیل دانش آموزان را حل کنیم .

خطیب جمعه لالی با گرامیداشت روز ورزش و جوانان عنوان کرد : ظرفیت های خوبی در حوزه ورزش در لالی داریم و باید زمینه ها و بسترهای مناسب و بیشتری در شهرستان مهیا کرد تا استعداد های این ورزشکاران به نحو احسن شکوفا شود و با برنامه ریزی در عرصه ورزش و جوانان انتظار داریم برنامه های بهتری در این حوزه صورت گیرد .

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :