۱۳۹۷ جمعه ۳۰ شهريور  | 2018 September 21
کد مطلب: 4634   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۱۴ مهر ساعت 20:18 نسخه چاپی
خطیب جمعه لالی :

برای معادلات منطقه همه از (ایران)مشورت و چاره جویی می کنند/ امیدواریم مشکل گیرنده های دیجیتال در لالی به زودی حل شود / مجالس سیدالشهدا برای ما رحمت است

لالی نیوز: حجت الاسلام سیداحمدی با تاکید بر این که کاروان های عزاداری اربعین فرصت خوبی برای زیارت قبر امام حسین علیه السلام است عنوان کرد : امسال هم بر طبق هر سال کاروان پیاده روی اربعین که آغاز آن از لالی خواهد بود وبا لباس محلی بختیاری از لالی حرکت می کند شروع به ثبت نام کرده که انشاالله در کنار موکب اربعین شهرستان در نقاط مرزی از برنامه های خوبی است که تا روز اربعین از سوی دوستان دنبال خواهد شد .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت ایام حزن و عزای حسینی اظهار داشت : مجالس سیدالشهدا برای ما رحمت است و باید از این فرصت و رحمت الهی برای قیامت خودمان استفاده کنیم .

وی در ادامه با تاکید بر این که کاروان های عزاداری اربعین  فرصت خوبی برای زیارت قبر امام حسین علیه السلام است عنوان کرد : امسال هم بر طبق هر سال کاروان پیاده روی اربعین که آغاز آن از لالی خواهد بود وبا لباس محلی بختیاری از لالی حرکت می کند شروع به ثبت نام کرده که انشاالله در کنار موکب اربعین شهرستان در نقاط مرزی از برنامه های خوبی است که تا روز اربعین از سوی دوستان دنبال خواهد شد .

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه به سفر رئیس جمهور ترکیه به ایران اشاره و عنوان کرد : برای معادلات منطقه همه باید با کشور ما مشورت کرده و تدبیر جویی کنند و در این سفر هم مواضع خوبی اتخاذ شد که امیدواریم عملی شود .

وی در ادامه با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به مشکل گیرنده های دیجیتال در لالی اشاره و عنوان کرد : گیرنده های دیجیتال واقعا یک مشکل مهمی است که امیدواریم این مشکل هم با پیگیری دوستان به زودی برطرف شود .

خطیب جمعه لالی در ادامه به  جذب نیرو در آموزش و پرورش اشاره و عنوان کرد : این کار باید با تدبیر دوستان در آموزش و پرورش پیگیری و تنها با مراجعه به این اداره و در چارچوب قوانین صورت گیرد.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :