۱۳۹۷ جمعه ۳۰ شهريور  | 2018 September 21
کد مطلب: 4611   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ شهريور ساعت 21:06 نسخه چاپی
خطیب جمعه لالی مطرح کرد:

امیدواریم هیچ دانش آموزی به خاطر فقر از تحصیل باز نماند/تقدیر از امام جمعه سابق+عکس

لالی نیوز:امام جمعه جدید شهرستان لالی امروز نخستین نمناز جمعه خود را پس از 3 سال در لالی اقامه کرد.

به گزارش لالی نیوز حجت الاسلام سید حسن سیداحمدی در خطبه های نماز جمعه شهرستان لالی با بیان فضایل برپاداشتن نماز جمعه ازخواستار بهره مندی همه مردم از فضیلت های این فریضه الهی شد .

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن ماه محرم اظهار داشت : باید برای ماه محرم آماده شویم و با حضور پررنگ در برنامه های این ماه در برگزاری محافل و مجالس عزای امام حسین علیه السلام سهیم باشیم تا این عزاداری ها پرشورتر از همیشه در شهر برگزار شوند .

امام جمعه شهرستان لالی در بخش دیگری عنوان کرد : انتخاب صدا ورسمای مرکز خوزستان در جشنواره ملی مراکز استانها به عنوان مقام ممتاز و تقدیم این هدیه با خانواده شهید هاشمی نماد بسیار خوبی از اجر گذاری به خانواده شهدا بود .

حجت الاسلام سیداحمدی در ادامه به فصل بازگشایی مدارس اشاره و تصریح کرد : بازگشایی مدارس و مراکز علمی را به همه اهالی علم و فرهنگ تبریک می گوییم و با توجه به برگزاری جشن شکوفه ها و لزوم حمایت از کودکان و دانش آموزان بی بضاعت امیدواریم هیچ دانش آموزی به خاطر فقر و نیاز از تحصیل بازنماند .

وی در انتها از زحمات حجت الاسلام علوی اصل امام جمعه سابق شهرستان لالی که در راستای وحدت بخشی به نماز جمعه در این آیین عبادی و سیاسی حضور یافته بود تقدیر و تشکر کرد .

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :