۱۳۹۷ جمعه ۳۰ شهريور  | 2018 September 21
کد مطلب: 4609   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ شهريور ساعت 02:06 نسخه چاپی
تغییر در مجموعه مدیران

معرفی رئیس جدید اداره راه و شهرسازی لالی/سکانداری یک مدیر بومی بر جاده های شهرستان+عکس

لالی نیوز:در مراسمی که امروز با حضور مسئولان استانی راه و شهرسازی در محل اداره راه ئ شهرسازی لالی برگزار شد رئیس جدید این اداره معرفی شد .

به گزارش لالی نیوز در مراسمی که امروز با حضور مسئولان استانی راه و شهرسازی در محل اداره راه و شهرسازی لالی برگزار شد رئیس جدید اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای لالی معرفی شد .

این مراسم معارفه امروز برگزار و طی آن اتابک جهانبخشی به عنوان رئیس جدید این اداره جانشین سید عباس موسوی شد .

گفتنی است اتابک جهانبخشی از مجموعه کارکنان اداره راه و شهرسازی بوده که پس از موسوی متولی راه های مختلف شهرستان خواهد بود . در این برنامه همچنین از تلاش های سید عباس موسوی در حوزه راه شهرستان لالی تجلیل شد.

شایان ذکر است بنا به گفته های نماینده مردم در مجلس (علی عسکر ظاهری) وضعیت جاده های لالی در میان شهرهای استان در رتبه آخر قرار داشته که می بایست در راستای بهسازی و فعالیت های مناسب در این حوزه اقدام های جدی تری صورت گیرد .


برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 

 برچسب ها : ,


ش ه ۱۳۹۶/۶/۲۱
شهر به چنین مدیران جوان با انگیزه و بومی نیاز دارد
رضا ۱۳۹۶/۶/۲۱
با سلام و خسته نباشی در تعجبم مگه لالی هم راه داره که رئیس براش بزارید جاده اصلی مسجدسلیمان لالی را از هفت شهیدان تا دو راهی عنبر را ببینید واقعا ک صد ساله همنطوره !لالی به روستای سادات که فاجعه آوره آسفالت زمان انقلابه بابا رسیدگی کنید خواهشمندیم
ش.ف ۱۳۹۶/۶/۲۴
جناب آقای مهندس جهانبخشی انتصاب شایسته و مدبرانه حضرتعالی را به عنوان ریاست اداره راه و شهرسازی تبریک عرض نموده،برای شما موفقیت روزافزون و توفیق خدمتگذاری مستمر و صادقانه به مردم شریف لالی را از درگاه خداوند منان خواهانیم.
...... ۱۳۹۶/۶/۲۵
ضمن تبریک به برادر جهانبخشی . مگه ادارات (( تعطیل)) هم تودیع و معارفه میخوان ، بابا این اداره چندین سال است که تعطیل و فاقد فعالیت است . امیدواریم امیدواریم آقا اتابک که بچه و درد کشیده همین شهر مفلوک است کاغذ بازیهای اداری را کنار بگذارد و بعد از انجام تشریفات ...... کمی بفکر سروسامان دادن به جاده های این شهرِ از همه طرف بیچاره باشد ،
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :