۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير  | 2018 July 16
کد مطلب: 4569   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد ساعت 02:00 نسخه چاپی
چشم هایی در انتظار

مسکن مهر لالی در انتظار مهربانی/ضرورت بهسازی زیر ساخت ها تا افزایش خدمات دهی به مردم

لالی نیوز:هر چند تعدادی از واحدهای این منطقه تکمیل و به صاحبان آن واگذار شده اما واحدهای نیمه کاره زیادی هست که هنوز در انتظار تکمیل شدن هستند که علاوه بر کمبودهای منابع مالی کم کاری و غفلت برخی از مسئولان در انجام امور نیز موجب وقفه وکندی در روند تکمیل این ساختمان ها شده است .

به گزارش لالی نیوز مسکن مهر شهرستان لالی پس از گذشت سال ها هنوز به اندازه کافی آن گونه که انتظار می رفت مهر و شادمانی برای خانه دار شدن مردم را بر آورده نکرده به طوری که مدد جویان اداره بهزیستی هم هنوز در امید خانه دار شدن و تکمیل ساختمان های خود به سر می برند

گزارش های فراوانی از مشکلات منطقه مسکن مهر شهرستان لالی منتشر شده که متاسفانه گویی این محدوده جغرافیایی هیچ گونه متولی و مسئول خاصی بر آن حاکم نبوده که در صدد رفع مشکلات آن باشد .

مشکلات فراوان زندگی مردم در این منطقه نه تنها پس از سال ها مرتفع نشده بلکه دوری آن ها از شهر و مراکز خدماتی هم به نوبه ی خود زندگی ساکنان این منطقه را دچار مشکل کرده است .

هر چند تعدادی از واحدهای این منطقه تکمیل و به صاحبان آن واگذار شده اما واحدهای نیمه کاره زیادی هست که هنوز در انتظار تکمیل شدن هستند و علاوه بر کمبودهای منابع مالی کم کاری و غفلت برخی از مسئولان در انجام امور نیز موجب وقفه وکندی در روند تکمیل این ساختمان ها شده است .

به علاوه همه این مشکلات کیفیت پایین زیرساخت ها از جمله عدم وجود جاده و خیابان بندی های مناسب ، روشنایی کافی ، فضای سبز ، مراکز خرید و فروش ، مسجد و ... کیفیت زندگی در این منطقه را نسبت به سایر مناطق شهر تا حد زیادی پایین آورده است.

انتظار می رود دستگاه های مختلف با پیگیری جدی فرمانداری ضمن انجام امور محوله و وظایف خود در این منطقه نسبت به رفع مشکلات مردم اهتمام جدی تری داشته باشند تا مردم بدانند که بودن یک مسئول و دستگاه اجرایی با نبود آن تفاوت های زیادی دارد. 

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :