۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير  | 2018 July 16
کد مطلب: 4556   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۶ مرداد ساعت 19:13 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی:

دولت جواب مصوبه ننگین تحریم های آمریکاعلیه کشور مان را قاطعانه بدهد

لالی نیوز:حجت الاسلام علوی اصل با اشاره به این که دشمن در جبهه جنگ نرم در حال نبرد است باید عنوان کنیم همان گونه سپاه جواب ترقه بازی دشمنان را با موشک می دهد دولت هم باید جواب این مصوبه را قاطعانه بدهد تا گمان به سستی و ضعف ما از سوی دشمنان نرود .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامی داشت 5 مرداد سالروز برگزاری اولین نماز جمعه پس از انقلاب در کشور از تلاش های همه فعالان این حوزه  در شهرستان لالی تقدیر کرد.

وی در ادامه به تحریم های جدید آمریکا علیه کشورمان ایران اشاره و تصریح کرد : ما منتظریم که مجلس و دولت پاسخ دندان شکنی به مصوبه ننگین دولت آمریکا در تحریم مجدد ایران بدهد .

حجت الاسلام علوی اصل با اشاره به این که دشمن در جبهه جنگ نرم در حال نبرد است باید عنوان کنیم همان گونه سپاه جواب ترقه بازی دشمنان را با موشک می دهد دولت هم باید جواب این مصوبه را قاطعانه بدهد تا گمان به سستی و ضعف ما از سوی دشمنان نرود .

خطیب جمعه شهرستان لالی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان داشت: بقاع متبرکه و یادمان های شهدا بهترین مکان هایی هستند که می توان در آن ها با برنامه ریزی از سوی اداره اوقاف و مسئولین کارهای مهم فرهنگی صورت گیرد .

حجت الاسلام علوی اصل در انتهای سخنان خود به موضوع آموزش فنی و حرفه ای در لالی اشاره و تاکید کرد : مسئولین باید توجه بیشتری به آموزش فنی و حرفه ای داشته باشند چرا که در بحث افزایش نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات کمبودهایی وجود دارد که باید مرتفع شوند و البته در حوزه بانوان نیز باید موضوع فنی حرفه ای فعال شده و خدمات ارائه دهد .

در حاشیه نماز جمعه امروز ویزیت رایگان متخصص داخلی و برپایی ایستگاه سنجش سلامت به همراه ایستگاه صلواتی از برنامه های دیگری بود که اجراشد .برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :