۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير  | 2018 June 24
کد مطلب: 4520   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۱۹ خرداد ساعت 23:04 نسخه چاپی
در خطبه های نماز جمعه لالی:

ازمحکومیت اقدامات تروریستی درتهران تا تذکر سربسته به عده ای خاص

لالی نیوز:حجت الاسلام علوی اصل در بخش دیگری به نوزدهم رمضان و ضربت خوردن مولای متقیان امام علی علیه السلام اشاره و تاکید کرد : ابن ملجم های زیادی امروز وجود دارند که نباید فریب آن ها را خورد و باید با بصیرت دینی ضمن شناخت امام زمان خود ابن ملجم های زمانه را هم شناخت .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به حمله تروریستی تهران و محکوم کردن آن اظهار داشت : هر چند این اقدام تروریست ها حادثه تلخی بود اما آن چه که برای همه دنیا به ثبات رسید مظلومیت ایران بود و معلوم شد که ملت ایران است که در برابر تروریست ها خون می دهد و سرسختانه هم با آن ها مقابله می کند .

خطیب جمعه شهرستان لالی در ادامه با گرامیداشت میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و هفته اکرام ایتام این هفته را فرصتی مناسب برای پیروی از مکتب آن امام بزرگوار در اکرام ایتام و نیکی به مستمندان دانست .

حجت الاسلام علوی اصل در بخش دیگری به نوزدهم رمضان و ضربت خوردن مولای متقیان امام علی علیه السلام اشاره و تاکید کرد :  ابن ملجم های زیادی امروز وجود دارند که نباید فریب آن ها را خورد و باید با بصیرت دینی ضمن شناخت امام زمان خود ابن ملجم های زمانه را هم شناخت .

وی تصریح کرد :همه مسلمانان باید در برابر پیروان مکتب ابن ملج هوشیار باشند چرا که آن ها به ظاهر مسلمان و ادعای بیشتری هم از همه در دین داری دارند و در بین ما زندگی می کنند اما همواره شمشیر آن ها بر علیه رهبر و منتسبان به ولی امر آماده و تیز است .

حجت الاسلام علوی اصل در انتهای سخنان خود در تذکری سربسته اعلام کرد : عده ای در منطقه و با روش های اشتباهی به دنبال انجام برخی از کارها به صورت پشت پرده هستند که ما به صورت سربسته به آن ها اعلام می کنیم چنان چه به اشتباه خود پی نبرند و آن را ادامه بدهند مجبور به شفاف سازی بیشتری برای مردم هستیم چرا که این حرکات آن ها به ضرر مردم و منطقه تمام می شود .  

 

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید
برچسب ها : ,


دلسوز ۱۳۹۶/۳/۲۱
سلام خدمت دوستان خدایا تا کی ما باید چوب بی سوادی وناکارآمدی مسئولین روبخوریم چرا به وضعیت اشتغال این مردم توجه نمیکنید فقط از صندلی های خود میترسید این صندلی ها وفا ندارند به فکر مردم باشید اشتغال مردم فساد وفحشاءوهزار مصیبت دیگر بوجود آورده است ولی مسئولین در خواب غفلت به سر میبرندخدایا خودت به فریادمون برس
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :