۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد  | 2018 June 19
کد مطلب: 4296   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۱ دي ساعت 20:32 نسخه چاپی
معاون سپاه ولعیعصر خوزستان در لالی

اینجا ایران است و برای موشک های ما تا تل آویو تنها 17 دقیقه فاصله است

لالی نیوز:معاون اجرایی سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان امروز در یادواره شهدای 21 دی لالی با گرامیداشت رشادت های فرزندان دلیر لالی در قیام 21 دی ماه 57 و هشت سال جنگ تحمیلی اظهار داشت : این شهیدان و فرزندان غیور ایل بختیاری در لالی با نثار خون های خود در به ثمر رسیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی زحمت های زیادی کشیدند .

به گزارش لالی نیوز معاون اجرایی سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان امروز در یادواره شهدای 21 دی لالی با گرامیداشت رشادت های فرزندان دلیر لالی در قیام 21 دی ماه 57 و هشت سال جنگ تحمیلی اظهار داشت : این شهیدان و فرزندان غیور ایل بختیاری در لالی با نثار خون های خود در به ثمر رسیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی زحمت های زیادی کشیدند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تسلیت درگذشت مجاهد انقلابی آیت الله هاشمی رفسنجانی تصریح کرد :آیت الله هاشمی ذخیره بزرگی برای نظام و انقلاب ما بود که امروز ملت قدر شناس با حضور پررنگ خود در مراسم تشییع جواب یک عمر زحمات و تلاش های این عالم مجاهد در راه اعتلای نظام اسلامی را دادند .

سرهنگ حاجتی همچنین عنوان کرد : همه انقلاب های رنگی که آمریکا در سراسر دنیا طراحی و اجرا کرده موفق بوده و تنها کشوری که استعمارگران نتوانستند انقلاب رنگی خود را پیاده کنند ایران اسلامی ما بوده و آن به مدد حضور مردم شیعه ای بود که متفاوت تر از هر جای جهان بودند .

وی تاکید کرد : امنیت یعنی این که 38 سال تمام قدرت های دنیا درصدد براندازی نظام اسلامی ما باشند اما نتوانند کاری کنند به طوری که ادامه موفقیت های ما در میدان های سوریه ، یمن ، لبنان و دیگر نقاط جهان روز به روز آشکار تر می شود .

سرهنگ حاجتی در انتها با اشاره به این که داعش را یک مشت عجوزه ی آمریکایی درست کرده اند اظهار داشت : از اینجا که ایران است و برای موشک های ما تا تل آویو و هیفا تنها 17 دقیقه فاصله است به طوری که با جسارت ها و کوچکترین اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی علیه کشورمان ، در کمترین زمان مهمترین شهرهای آنان را با خاک یکسان خواهیم کرد .

  برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :