۱۳۹۷ يکشنبه ۲۸ بهمن  | 2019 February 17
کد مطلب: 4714   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲ بهمن ساعت 16:13 نسخه چاپی
این خبر به روز می شود ...

گرد و غبار دوباره در خوزستان/تعطیلی مدارس در لالی و سایر شهرها در سومین روز هفته + گزارش تصویری

لالی نیوز:گرد و غبار شدید در هوای استان خوزستان امروز منجر به تعطیلی مدارس و ادارات در استان خوزستان شد .

به گزارش لالی نیوز خاکستان ایران که ازسال ها پیش با گرد و غبار و میهمان ناخوانده بیابان های داخلی و خارجی دست و پنجه نرم می کند امروز بار دیگر نفس های خود را برای اندکی تنفس بیشتر در سینه حبس کرد تا ببیند عمر این سرزمین خون و حماسه تا چه زمانی ادامه خواهد یافت .

عمری که با تدبیر ندانسته مسئولان روز به روز به کوتاهی می کشد و هیچ کسی هم نیست که فریادی برآورد تا دردهای این مردم را مرهم باشد و البته هستند از سوی دیگر مسئولان متوهمی که این مشکلات را نمی بینند و می گویند خوزستان آب مازاد دارد و باید آن را انتقال داد .

تصاویر امروز خوزستان و شهرستان های محروم آن را باید به صورت نمایشگاهی در هیئت دولت برپا کرد تا دغدغه روز و شب هیئت وزرا و رئیس دولت در هر زمانی و در هر دولتی برطرف کردن این مشکلات باشد نه سردادن شعارهایی که هیچ دردی را دوا نمی کند .

از روز شنبه که دیروز بوده و طبق اعلام ستادهای بحران در روز یکشنبه در تمامی استان خوزستان و از جمله شهرستان لالی مدارس و ادارات به دلیل حجم بالای ریزگردها به تعطیلی کشیده شد و حتی عده ای از مردم به علت مشکلات تنفسی راهی بیمارستان ها شدند .

یکشنبه 1 بهمن

در همین راستا و پس از تعطیلی روز شنبه از ساعت 10 صبح فرماندار لالی و رئیس ستاد بحران اعلام کرد:به علت نامساعدبودن وضعیت آب و هوا ، کلیه مدارس و مراکز پیش دبستانی شهرستان لالی در تایم صبح یکشنبه ۱ بهمن تعطیل وادارات هم با دوساعت تاخیر فعالیت خود را آغازخواهند کرد .گودرز ترکی زاده اعلام کرد: تعطیلی مدارس‌تایم عصر درصورت تداوم‌حضور ریزگردها متعاقبا ‌اعلام می شود.

دوشنبه 2 بهمن

امروز طی اعلامیه فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان لالی مدارس (تایم عصر) دوشنبه  ۲بهمن‌ماه‌ در لالی به‌ علت‌ تداوم‌ حضور ریزگردها تعطیل اعلام‌ شده است .

گوشه ای از تصاویر شهرستان لالی را در این هوای خاکی مشاهده می کنید :


فرزاد ۱۳۹۶/۱۱/۱
با سلام البته این مورد اگر در یزد کرنان یا مناطق دیگر بود مشکل ملی میشد وبا قید فوریت راه حل پیدا می کرد فقط جرم ما .....بودن است
سیروس خراسانی ۱۳۹۶/۱۱/۱
مسولان محیط زیست نمایندگان مجلس کمسیون تلفیق بودجه نمایندگان خوزستان از من خوزستانی به شما خاک بر سرتان
بهرام ۱۳۹۶/۱۱/۳
میگم این ماسک ها که میدین به مردم هوا رو تصفیه میکنه، یا دارین گول مردم میزنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :