۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر  | 2018 December 14
کد مطلب: 4317   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي ساعت 19:05 نسخه چاپی
افتخاری برای ورزش لالی

کسب مقام اول مسابقات بین المللی باکو توسط رزمی کار شهرستان لالی+عکس

لالی نیوز:یکی از رزمی کاران شهرستان لالی با درخشش در مسابقات جهانی آذربایجان توانست مقام اول سبک تای بوکس را به دست آورد .

به گزارش لالی نیوز علیرضا آران از رزمی کاران حرفه ای شهرستان لالی که از مدت ها در رشته رزمی تای بوکس و موی تای فعالیت می کند در فستیوال این مسابقات رزمی که در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار شد توانست با غله بر حریفان خود مقام اول سبک تای بوکس را در میان شرکت کنندگان سایر کشورها از آن خود کند .

در این مسابقات که تیم ایران با 33 شرکت کننده حاضر شده بود مقام نخست به رزمی کاران جمهوری اسلامی ایران رسید .

علیرضا آران در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تقدیر از همه حامیان خود تقدیر ویژه ای از مازیار جهانبخشی مدیر عامل شرکت مازیاران ، سعید سلوکی شهردار لالی و شاپور کریمی(خیر ورزشی) به جهت حمایت های مالی در اعزام به این مسابقات داشت .


گفتنی است این قهرمان بین المللی امروز و در غیاب مسئولان شهرستان مورد استقبال جمعی از مردم و خانواده خود قرار گرفت

  برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

برچسب ها : ,


دلسوز ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
سلام.پس نقش اداره ورزش لالی در این بین چیست..سکاندار ورزش کارش چیه.ورزش که خدا راشکر خواب است.تمام جوانان معتادشدن.چرا به خودش نمیاد.چرا از اقای اران حمایت نکرد.چرا دست ایشون را که افتخار افرینی کرده است رانگرفته.اصلا کار اداره ورزش چیه.عملکردش را بده چاپ کنن.خدا را خوش نمیاد
احسنت ومرحبا بر دلاورمرد خطه لالی به امید فردای بهتر
شهروند ۱۳۹۵/۱۰/۳۰
جناب دلسوز .اداره ورزش وظیفه اش حمایت مالی از ورزشکاران نیست و فقط در جهت رسیدگی اداری به امور جوانان و و ورزشکاران میباشد . مگر دانشگاه جهت مدرک گرفتن شما حمایت مالی میکنن ازتون اداره ورزش کارش حمایت اداری میباشد و حمایت مالی ورزشکاران و باشگاهای ورزشی کار اسپانسر میباشد که متاسفانه در شهر ما نه کارخانه وجود دارد نه خیر ورزشی و نه اسپانسر بازم خداوند برای این دوست عزیز خوش بخواد که اسپانسر شده و از این جوان برومند حمایت کرده است .
آنهاییکه مسولین ازآنهااستقبال میکنندقهرمان واقعی نیستند زنده بادآران
پوریاt.k.d ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
درود بر این دلاورمرد
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :