۱۳۹۷ جمعه ۳۰ شهريور  | 2018 September 21
کد مطلب: 4631   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۰ مهر ساعت 19:14 نسخه چاپی
با حضور مسئولان

پیگیری مسائل آموزش و پرورش لالی در نشست دهیاران بخش مرکزی + عکس

لالی نیوز:امروز صبح جلسه ای با حضور دهیاران و شورای اسلامی بخش مرکزی با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پرورش در راستای هماهنگی های بیشتر در خصوص رفع مشکلات مدارس در مناطق روستایی برگزار شد.

به گزارش لالی نیوز امروز صبح جلسه ای با حضور دهیاران و شورای اسلامی بخش مرکزی با حضور فرماندار ، بخشدار مرکزی و مدیر آموزش و پرورش در راستای هماهنگی های بیشتر در خصوص رفع مشکلات مدارس در مناطق روستایی برگزار شد.

در این جلسه فرماندار لالی با اشاره به این که جذب اعتبار به صورت خوبی صورت گرفته عنوان کرد : تا جایی که امکان داشته در راستای جذب اعتبارات و تزریق آن به دستگاه های مربوطه از جمله آموزش و پرورش تلاش کرده ایم .

گودرز ترکی زاده تصریح کرد : آمادگی کامل داریم تا در کنار هم در رساتای رفع مشکلات موجود گام برداریم و دهیاران باید در روستاها و مناطق خود با انتقال مشکلات و مسائل موجود در حوزه آموزش و پرورش از بروز هر گونه اتفاق ناخواسته ای جلوگیری کنند .

وی تاکید کرد : در خصوص مسائل مالی انتظار ما این است که همه دهیاران در حد امکان و با توجه به اعتبار موجود آموزش و پرورش را یاری دهند چرا که مسائل آموزش هم یکی از سرفصل های فعالیت دهیاران است .

در ادامه سحر احمدی بخشدار مرکزی هم در سخنانی کوتاه خواستار همکاری دهیاران با مجموعه آموزش و پرورش و با هماهنگی فرمانداری و بخشداری شد .

در بخش دیگری از جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان لالی ضمن تقدیر از همکاری دهیاران در سال گذشته ارتقای جایگاه علمی شهرستان لالی به رتبه 4 را حاصل همکاری همه عوامل از جمله دهیاران عنوان کرد .

مصطفی فاریابی در ادامه عنوان کرد : وضعیت مالی مدارس مساعد و مناسب نیست و باید در این راه به آن ها کمک بدهیم لذا دهیاران محترم با مدیران مدارس در مناطق روستایی تعامل سازنده داشته باشند چرا که اهمیت به مدارس ، اهمیت به آینده فرزندان است .

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


دلسوز ۱۳۹۶/۷/۱۲
با سلام دبستان شهید نادر جمالپور در روستای قلعه چنگائی (جمال آباد) که در سال 1354 ساخته شده همچنان از سال 1386 اولویت اول تخریب شهرستان لالی هست ولی متاسفانه هنوز اینکار انجام نشده وعدم جایگاه مناسب باعث گرایش وتمایل دانش آموزان به سمت دبستان های شهر می باشدکه مشکلات خاص خود را دارد عاجزانه از مدیریت آموزش وپرورش خواهشمندیم پیگیری لازم عنایت فرمایند./.
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :