۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد  | 2018 June 19
کد مطلب: 4509   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ساعت 00:46 نسخه چاپی
حال و هوای انتخاباتی در لالی

هیاهوی تبلیغات انتخابات در گوشه و کنار شهر/ از وعده های خیالی تا ژست های فانتزی + تصاویر

لالی نیوز:این روزها فضای سیاسی شهر چنان تحرکی داشته که مردم از اقشار مختلف سعی در حضور پررنگ در این فضاها را داشته به طوری که شاخص ترین این جریان ها تفکر قومی گری است که متاسفانه پس از سال ها هنوز حرف اول فضاهای سیاسی شهر است .

به گزارش لالی نیوز در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم در کشور شهرستان لالی در گوشه و کنار خود حضور جریان های مختلفی را تجربه می کند و این در حالی است که تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در کنار فضای پرهیجان تبلیغات شورای شهر همه افرادی را که حتی از سیاست سررشته ای ندارند به پای سخنرانی های انتخاباتی کشانده است .

میدان ها ، خیابان ها ، تابلوها و در و دیوار شهر پس از صدور مجوز تبلیغات برای کاندیداهای شورای شهر به صورت عجیبی موجب آلودگی های دیداری برای شهروندان شده است به طوری که کمترین فضایی را می توان در سطح شهر مشاهده کرد که از پوستر و بنر های تبلیغاتی خالی باشد .

سخنرانی های انتخاباتی از دیگر حاشیه های است که بعضا با وعده های خیالی و عجیب برخی از کاندیداهای شورای شهر به سرگرمی مردم تبدیل می شود چرا که وعده های انتخاباتی هر کاندید یکی از شاخصه هایی است که می توان به اصلح بودن آن پی برد .

همه این التهاب ها و هیجان ها کمتر از یک هفته دیگر چنان فروکش خواهد کرد که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است اما این مردم هستند که باید پس از سال ها به خود آمده و با انتخابی بر اساس عقل و منطق و به دور از هر گونه تعصب و قوم گرایی افرادی را بر کرسی شوراها بنشانند که پس از چهار سال افسوس انتخاب های خود را نخورند .

این رسانه خبری که سال هاست در راستای حذف شاخصه قوم گرایی در عرصه انتخابات قلم می زند ؛ به دور از هر گونه جانبداری از افراد حاضر در انتخابات امیدوار است مردم همیشه در صحنه شهرستان لالی با حضور پرشور در پای صندوق های اخذ رای و انتخاب شورای اصلح در شهر و روستا و همچنین مهمتر از همه آن ها با انتخاب یک رئیس جمهور توانمند در راستای اعتلا و توسعه شهر و منطقه و کشور گام بردارند .

 


برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


حاجی پور ۱۳۹۶/۲/۲۶
دمکراتیکترین شهردنیا.ببینید کاندیداها چقدرباهم صمیمیندوستادهایشان کنارهم رقابت میکنند.چه خوب بود نامزدهای ریاست جمهوری از اینهایاد میگرفتند
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :