۱۳۹۷ جمعه ۷ ارديبهشت  | 2018 April 27
کد مطلب: 4683   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ يکشنبه ۳ دي ساعت 11:30 نسخه چاپی
با ورزشکاران

از نفت مسجدسلیمان تا استقلال خوزستان/یک پدیده جدید فوتبالی از شهرستان لالی+تصاویر

لالی نیوز:در ادامه معرفی استعدادها و ظرفیت های مختلف حوزه های گوناگون یکی دیگر از پدیده های ورزشی شهرستان لالی که در فوتبال و در نقش دروازه بانی توانسته نگاه های مختلفی را به خود جلب کند معرفی می کنیم .

به گزارش لالی نیوز این پدیده جوان که فوتبال خود را از کوچه خیابان های شهرستان لالی شروع کرده بود با جدی تر شدن انگیزه ها و عملکرد خود که به صورت جدی دنبال می شد به صورت حرفه ای خود را در نقش یک گلر توانمند به همه ثابت کرد .

این گلر جوان و آینده دار شهرستان لالی که هم اکنون فعالیت های خود را در اهواز دنبال می کند در مصاحبه ای کوتاه به سوالات خبرنگار ما این گونه پاسخ داده است .

عباس حاجی پور هستم ۱۷ ساله از شهرستان لالی که فوتبال حرفه ای خود را از آکادمی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال جنوب لالی زیر نظر آقای داوود حسین پور مربی توانمند و با اخلاق شهرمان  شروع کردم و با نظر مساعد ایشان به تیم نوجوانان استقلال جنوب لالی دعوت شدم.۳سال در خدمت تیم استقلال جنوب لالی بودم .‌ بعد از سه سالی که افتخار شاگردی آقای حسین پور را داشتم ایشان با توجه به پشتکاری که در تمرینات داشتم ، بنده را به تیم نوجوانان نفت مسجدسلیمان معرفی کرد و خدا رو شکر در آن سال با تیم نفت مسجدسلیمان به مربیگری آقای روشنپور از مربیان کاردان استان خوزستان توانستیم به عنوان قهرمانی مسابقات سوپر لیگ استان دست یابیم. در سال بعد باتوجه به اینکه دو پیشنهاد خوب داشتم تصمیم گرفتم که به تیم استقلال خوزستان بروم و این بهترین تصمیمی بود  کا گرفتم چون زیر نظر یکی از بهترین مربیان کشور آقای علی اسکندری بودم چرا که توانستیم در آن سال به مقام دوم مسابقات سوپر لیگ استان خوزستان دست پیداکنیم  و در حال حاضر هم دروازبان تیم جوانان استقلال خوزستان هستم که درحال آماده سازی برای مسابقات لیگ کشور میباشیم و امسال هم باداشتن مربیان با دانشی همچون آقایان خلفی و دهقان امیدوارم به قهرمانی مسابقات لیگ کشور دست پیداکنیم.
هدف بعدی ام با توکل به خدا عضویت در رده های سنی بالاتر باشگاهی کشوراست.
 نکته قابل ذکر دیگر در خصوص وجود استعدادهای درخشان ورزشی در شهرستان لالی می باشد که برای رشد و شکوفایی این استعدادهای بالقوه نیاز مبرم به حمایت مسئولین می باشد. در پایان لازم میدانم از زحمات دلسوزانه مربیان خوبم آقایان داوودحسین پور ، رامین روشنپور،علی اسکندری ،رسول خلفی،بهنام بهمنی،امیر دهقان ، ابوالحسن زارع،آقای کردونی ،سامی جمالی، علی خضری ، امید آلبوغبیش و دکترنوروزی  تقدیر و تشکر کنم.


 برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 برچسب ها : ,


علیرضا ۱۳۹۶/۱۰/۳
درود به آقای عباس حاجی پور یکی از افتخارات شهرمان آقای خراسانی این بازیکن با تعصب بخوبی گفته که فوتبال رو از شهر خودش شروع کرده و باعث افتخاره که این چنین فرزندانی داریم چرا شما نفت مسجدسلیمان رو ترجیح دادین به شهر خودمون و نوشتین از نفت تا استقلال خوزستان باید طبق مصاحبه خود ایشان تیتر میزدین
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :