۱۳۹۷ جمعه ۲۳ آذر  | 2018 December 14
کد مطلب: 4382   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۴ بهمن ساعت 00:48 نسخه چاپی
در پی قطعی برق 11 شهر خوزستان

نامه سرگشاده نماینده مردم اهواز/ آقای رئیس جمهور به داد مردم خوزستان برسید

لالی نیوز:نماینده مردم اهواز در مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشت: سفرهای تشریفاتی، دید و بازدیدهای صوری، دستورهای بی‌ضمانت، شعارهای توخالی و سلفی گرفتن مدیران و وزیران شما با مردم محروم، دوای درد نیست؛ به داد مردم خوزستان برسید.

به گزارش لالی نیوز علی ساری نماینده مردم اهواز در مجلس در نامه‌ سرگشاده به رئیس‌جمهور درباره آلودگی هوای خوزستان به شدت ابراز نگرانی و ناراحتی کرد.

متن نامه به این شرح است:

«رئیس جمهور محترم ایران اسلامی

حضرت حجت الاسلام و المسلمین روحانی

قطعی های متوالی آب و برق و تلفن و بحران های پیش آمده ناشی از آن مردم خوزستان را به ستوه آورده است . واقعیت این است که ما خوزستانی ها صبور ، مظلوم و قدرشناس هستیم اما وضعیت بوجود آمده برای مردم غیر قابل تحمل است.

به جرات می توانم ادعا کنم که مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی نیز چنین شرایطی را شاهد نبودند.

آقای رئیس جمهور به داد مردم خوزستان برسید. نه بدلیل اینکه در انتخابات اتی به رای آنها نیاز دارید. نه بدلیل اینکه این مردم همان مردمی هستند که به تعبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دین خود را به اسلام ادا کردند . نه بدلیل اینکه این مردم تامین کننده نفت و گاز و فولاد و سایر تولیدات صنعتی کشور هستند، نه بدلیل اینکه در منشور حقوق شهروندی از حق کرامت انسانی و حق رفاه مردم ذکری به میان آمده است بلکه به این دلیل که مردم خوزستان هم حق حیات دارند، این حق را دارند که از زندگی شایسته و لوازمی نظیر برخورداری از اب و برق و تلفن برخوردار باشند.

سفرهای تشریفاتی ، دید و بازدیدهای صوری، دستورهای بی ضمانت، شعارهای توخالی و سلفی گرفتن مدیران و وزیران شما با مردم محروم دوای درد مردم نیست، به وزیران و مدیران ارشد خود دستور دهید هرچه سریعتر چالش های استان خوزستان را مدیریت کنند و با افراد بی کفایت و اهمال گر با قاطعیت برخورد کنید.»برچسب ها : ,


حاجی پور ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
خطاب به وزير نيرو سلام آقاى وزير نيرو اين حرفها را براى من نزن حداقل وقتى كه در كنگان مدير پروژه بودى باتو همكار بودم و از تواناييهايى كاريت؟؟؟؟ يا بهتراست بگويم ناتوانيهايت آگاهم، ممكن است شريعتىِ علوم آزمايشگاهى(با احترام به ساير تحصيل كردگانش) را بفريبى ولى من را هرگز اگر تو نمى دانى من ميدانم كه شستشوى مقره ها و تجهيزات پستها و توزيع براى همه كشور حداقل سالى دو بار با آب مقطر بايد صورت پذيرد و در مناطق آلوده تاسالى ٤ و ٥ بار هم بايد انجام شود آقاى وزير اين استاندارد وزارتخانه ايى است كه تو در راس آنى و بابت همين شستشو از همكارت درسازمان برنامه و بودجه دارى اعتبار و پول مى گيرى و باز مبلغ آن را روى قبضهاى برق ملت بعنوان نگهداريى وتوسعه شبكه مى افزايى و پولش را هم از ملت ميگيرى، البته حق ات است كه اين را ندانى چون آنقدر درگير انتقال آب به ديار ساير رفقاى كابينه ات هستى كه اين موضوع را و مردم خوزستان را فراموش كرده ايى، اگر نمى دانى گوش بده و ياد بگير كه: شستشوى مقره ها و تجهيزات پستها با آب مقطر در سال دو بار جزء استاندارد وزارت خانه ات است و در مناطق آلوده تا ٥ بار هم اين كار بايستى انجام شود پولش را از بودجه گرفته ايى و اين كار جزء وظائف تو و عواملت بوده كه آن را هميشه به باران و نزولات جوى سپرده ايى، راحت به ما بگو درانجام وظيفه كوتاهى كرده ايى نه ياوه ببافى.... عبدالجبارحردانى بازرس فنى و كارشناس رسمى دادگسترى
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :