۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر  | 2018 October 19
کد مطلب: 4526   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد ساعت 16:40 نسخه چاپی
هوشنگ نوبخت

نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور

لالی نیوز:

از فضای پرهیاهوی انتخابات فاصله گرفتیم والبته از روزهای هیجانی واحساسی که سالهاست با آن درگیربوده وهستیم . شوراهایی را بر اساس معیارهای، دوست وبچه محل وهمکاروفامیل وهمتبار، راهی ساختمان شورا می کنیم وپس از آنکه نتوانستد به دلایل مختلف ، خواسته های خودمان واطرافیان مان والبته شهروقوم مان را پاسخ دهند، شروع می کنیم به تخریب وفحش وبدوبیراه به زمین وزمان .

وهمسو با آن در بحث ریاست جمهوری هم روال به همین شکل است والبته کمی متفاوت تر . چهارسال به عملکرد یک دولت در استان مان نگاه می کنیم ومی بینیم که خروجی آن افزایش گرد وغبار و تورم وبیکاری و … بوده وهمه ی کارشناسان براساس نظر وشرایط مردم، حدس می زنند که امکان ندارد که دولت در انتخابات جدید بتواند رای مردم خوزستان را همسو با خود کند اما دراوج ناباوری و غرق در فضای احساسی ویک مناظره ی هیجانی تلویزیونی وچندجمله به یکباره رای ونظر اکثر خوزستانی ها برمیگردد وچهار سال گذشته شان را به آنی فراموش می کنند . یک روز از احمدی نژاد بت میسازند و دیگر بار از روحانی وهیچ متر ومعیاری بر این سلیقه نیست چراکه خوزستان همان است ومشکلات ش هم همان .   ومشاورین دولت ها هم متوجه این روانشناسی مردم خوزستان شده اند و درست بعد از هر انتخابات ودر حالیکه رای بالایی از این استان را در صندوق خود دیدند دوباره رو میکنند به گزینه های دیگر استان های مطالبه گر برای وزارت ها ومعاونت ها وچون متوجه شده اند که خواسته وسقف مطالبات خوزستانی ها پایین وسطحی است ، چند معاونت دست چندم را نیز به چند گزینه ی قومیتی تعارف میکنند ومردم احساسی ما هم برای سایت دولت کامنت میگذارند، قلب میفرستند وتشکر می کنند .

جناب آقای رییس جمهور ، حتا اگر به خواسته و روانشناسی مردم ومسئولین خوزستان هم دست یافته ای این را بدان وآگاه باش که محسن رضایی ها وشمخانی ها بودند که در اوج جوانی فرماندهی جنگ را بعهده گرفتند وسربلند شدند . وبی شک می دانید که بهنام محمدی ۱۳ ساله از دل مسجدسلیمان وآبادان بلند شد و به آن درجه از افتخار رسید . قطعن می دانید که اگر عقاب ی بخواهد از منطقه ی زاگرس پرواز کند وچشم طمع به قوم بختیاری داشته باشد باید بالهایش را باج بدهد ونیک می دانید که اعراب خوزستان با دست خالی چه بر سر صدام آوردند . دزفول را که حتمن به یاد می آورید ومدرسه ی بهبهان را در روز بمباران .

آری ، حرف برای گفتن زیاد است و فرصت کم ولی بدان که خوزستان قلب اقتصاد ونیروی انسانی ومعادن وکشاورزی وپایتخت دفاع مقدس است ولبریز از نیروهایی جوانتر ومقتدر تر از پیرمردهایی که احاطه ات کرده اند . بیا ومنصفانه تر وبخاطر حرمت به رای ای که مردم در روز گرم وپر گرد وغبار به صندوق بنفش تان ریختند ، سهم فرزندان خوزستان را در کابینه لحاظ کن ونگذار ما خوزستانی ها تصور کنیم که ما را فقط برای جنگ و کار و انتخابات می خواهید . منتظریم جناب آقای رییس جمهور عزیز … منتظر


آسماری
برچسب ها : ,


درود بر قلم شیوا و روان جوان برومند و فرزند دلاور زاگرس خطه لالی
احمدی ۱۳۹۶/۴/۳
هر وقت مطالبتان را میخوانم گریه ام میگیرد واحساس غرور میکنم . ساده می نویسی اما پر مغز وجسور ... زنده باشی
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :