۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر  | 2018 December 11
کد مطلب: 4645   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳ آبان ساعت 17:28 نسخه چاپی
تایید حکم شهردار لالی

معرفی (شهردار و تحلیف عضو جدید) شورای شهر لالی درمحل فرمانداری+تصاویر

لالی نیوز:امروز و پس از معرفی گزینه جدید شورای شهر لالی برای شهردارشدن مراسم معارفه شهردار جدید به همراه عضور جدید شورای شهر لالی در محل فرمانداری و با حضور اعضای شورای شهر و فرماندار لالی برگزار شد .

به گزارش لالی نیوز شاپور اباذری که چندی پیش به عنوان گزینه نهایی شورای شهر لالی جهت تصدی سمت شهردار لالی به استانداری خوزستان معرفی شده بود طی مراسمی رسمی معارفه شد.

گفتنی است شاپور اباذری یکی از اعضای جدید شورای شهر لالی بوده که پس از کسب 2131 رای در انتخابات شورای شهر به عنوان گزینه نهایی شهرداری لالی معرفی شده بود .

با تایید و صدور حکم مسئولیت شاپور اباذری در شهرداری لالی و کم شدن یکی از اعضای شورای شهر ، عضو علی البدل و نفر ششم انتخابات شورای شهر لالی که محمد خدری با 1691 رای بوده جانشین وی در شورای شهر می شود .

مراسم رسمی معارفه شاپور اباذری به عنوان شهردار جدید لالی و همچنین مراسم تحلیف محمد خدری عضو علی البدل شورای شهر به عنوان پنجمین عضو شورای شهر لالی و جانشین شاپور اباذری امروز در محل فرمانداری لالی و با حضور اعضای شورای شهر و فرماندار لالی برگزار شد .

 برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


نقش جهان ۱۳۹۶/۸/۳
سلام . ضمن خسته نباشید به دوست و برادر عزیز و پر تلاشمان آقای پژمان حاجت پور، برای برادر شاپور اباذری عزیز در این سمت خطیر و مهم آرزوی توفیق و سربلندی دارم عضویت آقای محمد خدری عزیز به عضویت شورای شهر را به ایشان تبریک میگویم. برای این شهر محروم از همه چیز و مردم نجیبش هر چه کار کنید، کم است
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :