۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير  | 2018 June 24
کد مطلب: 4523   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ خرداد ساعت 01:06 نسخه چاپی
مدیر شبکه بهداشت و درمان لالی خبر داد

معدوم شدن185كیلوگرم اجناس فاقد مجوز در شهرستان لالی

لالی نیوز:در راستای اجرای طرح تشدید بازدید و بازرسی از مراکز تهیه و توزیع در ماه مبارک رمضان در لالی صادق سعیدی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان از معدوم شدن 185 کیلوگرم اجناس فاقد مجوز در شهرستان خبر داد .

به گزارش لالی نیوز در راستای اجرای طرح تشدید بازدید و بازرسی از مراکز تهیه و توزیع در ماه مبارک رمضان در لالی صادق سعیدی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان از معدوم شدن 185 کیلوگرم  اجناس فاقد مجوز در شهرستان  خبر داد .

مدیر شبکه بهداشت و درمان لالی با بیان اینکه بازرسین بهداشت محیط در نیمه اول ماه رمضان  60 بازدید از مراکز حساس، با محوریت مراکز تهیه و توزیع زولبیا بامیه ، رستوران ها ، اغذیه فروشی ها و بستنی فروشی ها داشته اند ، افزود : تعداد 8 مرکز که دارای نواقص بهداشتی بودند به مراجع زیرربط معرفی شده اند که در صورت عدم رفع نقص در مهلت تعین شده، اقدامات قهریه قانونی صورت می پذیرد .

وی در پایان با اشاره به برخی از مراکز متخلف عنوان نمود : شهروندان هرگونه تخلف را از طریق تلفن 190 به شبکه بهداشت و درمان لالی اطلاع دهند تا توسط بازرسان بهداشتی مورد پیگیری و در صورت لزوم برخورد قانونی و لازم با متخلفان صورت گیرد.

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :