۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت  | 2019 April 21
کد مطلب: 4917   تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ آذر ساعت 03:30 نسخه چاپی
رئیس فوریت های پزشکی لالی خبر داد

مصدومیت 9 نفر در سوانح جاده ای لالی / تیراندازی در یک نزاع دسته جمعی + عکس

لالی نیوز:امروز در چندین سانحه رانندگی و اتفاقاتی که در شهرستان لالی رخ داد نیروهای مرکز فوریت های پزشکی روز پرکاری را در انتقال مصدومان به مراکز درمانی تجربه کردند .

به گزارش لالی نیوز امروز سه شنبه در سیزهمین روز از آذر ماه 1397 رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان لالی در گفتگو با لالی نیوز با اشاره به چندین سانحه رانندگی و نزاع دسته جمعی از مصدوم شدن 12 نفر در این حوادث خبر داد.

هوشنگ عالی پور عنوان کرد : امروز در سانحه واژگونی یک خودروی پراید که در ابتدای جاده لالی به مسجدسلیمان رخ داد 5 نفر از سرنشینان خودرو مصدوم شدند که با حضور نیروهای اورژانس به بیمارستان امید لالی اعزام شدند .

وی در ادامه اعلام کرد : در یک حادثه دیگر خودروی سواری پیکان با واژگونی در نزدیکی تونل های ابتدای جاده لالی به مسجدسلیمان دچار حادثه شد که در این سانحه  هم متاسفانه سه نفر مصدوم شدند .

عالی پور اضافه کرد : در اتفاق دیگری که در سطح شهر و برای یک راکب موتورسوار افتاد سرنشین موتورسیکلت دچار حادثه شده که با حضور مرکز فوریت های پزشکی عملیات انتقال مصدوم به مراکز درمانی در سریعترین زمان ممکن انجام شد .

رئیس اورژانس شهرستان لالی در ادامه عنوان کرد : امروز در منطقه روستایی تراز از توابع بخش حتی و در یک نزاع دسته جمعی برخی از افراد با تیراندازی در این درگیری موجب مجروح شدن سه نفر شدند که بلافاصله و پس از اطلاع به اورژانس ، نیروهای فوریت های پزشکی به منطقه اعزام و روند انتقال مصدومان را در کوتاه ترین زمان انجام دادند .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :