۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر  | 2018 December 10
کد مطلب: 4701   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۱۵ دي ساعت 22:24 نسخه چاپی
خطیب جمعه شهرستان لالی

مشکلات کشور بابرنامه ریزی جدی قابل حل است / صف اعتراض مردم از اغتشاشگران جداست

لالی نیوز:امام جمعه شهرستان لالی اظهار داشت : مشکلات کشور با برنامه ریزی قابل حل است اما سیاه نمایی کردن درست نیست چرا که نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات فراوانی را در کشور داشته که زیربنای همه آن ها امنیت است که دشمن برای آن از بین بردن آن به عنوان بزرگترین نعمت الهی برنامه ریزی می کند .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به 16 دی و شهادت شهدای دانشجو در هویزه اظهار داشت : این شهدای مظلوم برای دفاع از اسلام و میهن جان خود را نثار کرده اند که با عنوان روز شهدای دانشجو نامگذاری شده است و امیدواریم همه ما در محضر این شهدا رو سفید باشیم .

وی در ادامه به 17 دی سالروز اجرای توطئه کشف حجاب رضاشاه اشاره و عنوان کرد : اشتباهی که آتاتورک در ترکیه انجام داده بود را رضا شاه می خواست در بین ملت مسلمان ایران که پیرو قرآن و اهل بیت هستند انجام داده و چادر را از سر زنان ما خارج کند اما خیلی از زنان ما به خاطر این موضوع مدت های زیادی در خانه می ماندند تا حجاب خود را حفظ کنند و البته در آخر این زنان ما بودند که پیروز شدند.

حجت الاسلام سید احمدی در ادامه با گرامیداشت قیام 19 دی مردم قم در خصوص قیام 21 دی مردم لالی در سال 1357 تصریح کرد : یادواره شهدای 21 دی شهرستان لالی را که حماسه بزرگ و سند افتخاری برای شهر ما می باشد را در روزهای آینده برگزار خواهیم کرد .

وی در ادامه به حوادث و اغتشاشات اخیر کشور اشاره و تاکید کرد : اگر غفلت کردیم و شاکر نعمت های خداوند نبودیم آن ها را از دست خواهیم داد و یکی از موارد غفلت دست کم گرفتن دشمنان است که لحظه ای غفلت می تواند ضربه های سختی را از سوی دشمن در پی داشته باشد .

خطیب جمعه شهرستان لالی اظهار داشت : دشمن دیگر به خود اجازه نمی دهد که در میدان جنگ و عرصه نظامی رو در رو و در برابر ما بایستد و از این رو به هر طریقی در صدد نابودی منابع و تسلط بر ملت است چرا که فرصت ها و منابع فراوانی را در کشور ما از دست داه اند .

حجت الاسلام سید احمدی تصریح کرد : دشمن همواره در پی نفوذ به صف های مردم و رسوخ در اتحاد مردم در جهت اجرای اهداف خود است و ما باید بدانیم که هر چند مشکلاتی وجود داشت اما صف اعتراض مردم از اغتشاشگران جداست .

وی خاطر نشان کرد : مشکلات مردم باید با همت های بیشتر و انجام تکالیف و مسئولیت های بیشتر از سوی مسئولان حل شود و مردم هم حق اعتراض دارند اما اعتراض با اغتشاش و از بین بردن اموال عمومی فرق دارد و باید مواظب بود که در مسیر دشمن و منافقین قرار نگرفت چرا که در پشت پرده همه این خساراتی که وارد شد استکبار جهانی بوده است تا بتوانند از این راه به کشور ما ضربه بزنند .

امام جمعه شهرستان لالی در ادامه اضافه کرد : مشکلات کشور با برنامه ریزی قابل حل است اما سیاه نمایی کردن درست نیست چرا که نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات فراوانی را در کشور داشته که زیربنای همه آن ها امنیت است که دشمن برای از بین بردن آن به عنوان بزرگترین نعمت الهی هر جامعه ای برنامه ریزی می کند . برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :