۱۳۹۷ يکشنبه ۳ تير  | 2018 June 24
کد مطلب: 4263   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ شنبه ۴ دي ساعت 01:46 نسخه چاپی
به دنبال تماس مکرر شهروندان

مشکلات بی پایان فرستنده های دیجیتال در لالی /فرستنده هایی که هنوز لنگ می زنند

لالی نیوز:پس از چندین سال از افتتاح سیستم گیرنده های دیجیتال تلویزیون در لالی متاسفانه گاه و بیگاه مشکلاتی در این زمینه موجب نارضایی مردم می شود .

به گزارش لالی نیوز از زمان راه اندازی شبکه های متعدد دیجیتال در تلویزیون که نوید خوبی برای مقابله با ماهواره ها و فرهنگ مهاجم غرب به شمار می رفت عده بسیاری از مردم ضمن روی آوردن به دریافت شبکه های دیجیتال و برنامه های ملی از برخی از شبکه های ضد ارزشی ماهواره ها کناره گیری کردند .

این گام هر چند به نظر اقدام مناسبی به شمار می رفت اما پیش از این که تاثیرات خود را به صورت کامل داشته باشد می بایست بسترها و زیرساخت های آن در تمامی شهرها فراهم شده باشد .

در شهرستان لالی که از چندین سال پیش سیستم فرستنده های دیجیتال به افتتاح رسیده ، گاه و بیگاه مردم با اخلال در دریافت این شبکه ها صدای اعتراضشان بلند می شود .

اگر عدم دریافت مسابقات ورزشی از شبکه های سه و ورزش تا پیش از این مورد اعتراض جوانان شهر بود امروز قطع تعدادی از شبکه های دیجیتال هم به آن اضافه شده است .

این گونه به نظر می رسد که زیرساخت های این مجموعه در لالی یا وجود نداشته و یا به صورتی نامطلوب در حال فعالیت است به طوری که اختلال در دریافت شبکه های دیجیتال همواره در نقاط مختلف لالی مشهود بوده است .

انتظار می رود مسئولان صدا و سیمای استان خوزستان که در چند روز گذشته میزبان نوزهمین جشنواره تولیدات رادیو و تلویزیون کشور هم بوده اند با نگاهی به شهرهای محرومی مانند لالی مشکلات به وجود آمده را یک بار و برای همیشه مرتفع کنند تا در نگاه مردم این شهر مدال خوشرنگ افتخار را بگیرند .

   برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :