۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر  | 2018 December 11
کد مطلب: 4737   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۹ بهمن ساعت 01:34 نسخه چاپی
نماینده مردم لالی در مجلس

از مردم لالی خجالت می کشم از بس وعده داده ایم وعمل نکرده ایم/مسئولان استانی به وعده های خود توجه کنند

لالی نیوز:علی عسکر ظاهری در جلسه شورای اشتغال شهرستان لالی که با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه های مختلف استان خوزستان برگزار شده بود از روند رسیدگی مسئولان به وعده های خود در لالی انتقاد کرد .

به گزارش لالی نیوز نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اشتغال شهرستان لالی و در جمع استاندار و مدیران استانی ضمن انتقاد از وضعیت رسیدگی به مصوبات و بحث های به عمل آمده در جلسات مختلف عنوان کرد : اگر قرار است در حوزه اشتغال و عمران اتفاقی صورت بگیرد باید یک کار کارشناسی شده انجام شود .

وی اظهار داشت : اگر طرحی مطرح می شود اما نتیجه ای نداشته و خروجی مناسبی از این جلسات به دست نیاید نتیجه آن نارضایتی مردمی است که در همین لحظه هم پشت همین درها در حال اعتراض هستند .

علی عسکر ظاهری تاکید کرد : مدیران محترم استانی هر کدام طرح های شاخصی را در حوزه خود اعلام و پیگیری کنند و به صورت ماهانه به مردم گزارش بدهند نه این که تنها جلسه بگیریم اما از این جلسات خروجی مناسبی به دست نیاید .

وی در انتها با ابراز نگرانی و انتقاد از عملکرد مسئولان استانی در عمل به وعده های خود به مردم لالی عنوان کرد : حقیقتا بنده به عنوان نماینده مردم در مجلس از مردم لالی خجالت می کشم از بس که حرف زده و وعده داده ایم اما به آنها عمل نکرده ایم و من امیدوارم مسئولان استانی در توجه به شهرستان محروم لالی بیش از پیش اهتمام داشته باشند .


آمین ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
برادر بزرگوار شما هنوز اول راهید کسی بود ۱۶سال جای شما بود کاری نکرد و هنوز هم هست کسی که در کاری نخواهد کرد قولهای شما همه مکتوب رسانه ها شدند شاید هم برای دوره بعد هم از یاد مردم پاک شود یا هم نیاز به قول و وعده جدید باشد
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :