۱۳۹۷ دوشنبه ۳ ارديبهشت  | 2018 April 23
کد مطلب: 4187   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ دوشنبه ۱ آذر ساعت 01:01 نسخه چاپی
گزارش تصویری

از لالی تا کربلا/ نمایش ارادت کاروان بختیاری های لالی به سالار شهیدان + تصاویر

لالی نیوز:کاروان عزاداری اربعین بختیاری های شهرستان لالی پس از چندین روز پیاده روی و حضور در مسیر کربلا ، پس از زیارت عتبات مقدسه نجف و کربلا امروز به شهرستان لالی بازگشت که این بازگشت با استقبال گرم مردم روبه رو شد .

به گزارش لالی نیوز کاروان عزاداری اربعین بختیارها روز چهار شنبه پس از برپایی نماز ظهر و عصر در مسجد جامع لالی با بدرقه گرم مسئولین و مردم سفر زیارتی خود به سمت کربلای معلی را آغاز کرد .

در این کاروان که از مدت ها پیش تدارک برنامه های آن دیده شده زائران در حرکتی فرهنگی با پوشیدن لباس محلی بختیاری سعی در نمایش ارادت دیرینه قوم بختیاری به اهل بیت علیهم السلام داشته است .

گفتنی است این کاروان را که هیئت فرهنگی مذهبی شهدای 21 دی به سرپرستی فریدون اسماعیلی مدیریت می کند برای دومین سال متوالی است که این حرکت فرهنگی با زیبایی هر چه تمام برگزار می شود .

کاروان عزاداری اربعین بختیاری های شهرستان لالی پس از چندین روز پیاده روی و حضور در مسیر کربلا ، پس از زیارت عتبات مقدسه نجف و کربلا امروز به شهرستان لالی بازگشت که این بازگشت با استقبال گرم مردم روبه رو شد .

 پایگاه خبری لالی نیوز تصاویر این کاروان را از آغاز حرکت تا حضور در مسیر پیاده روی به تصویر کشیده است .

بدرقه کاروان


در مسیر کربلا

بازگشت به لالی

  برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیداز قم ۱۳۹۵/۹/۲
درود بر مردم با مرام و ولایی لالی عزیز و قوم ولایتمدار بختیاری
بنده خدا ۱۳۹۵/۹/۳
با سلام و قبولی زیارت امیدوارم که این حرکت پرشور حسینی هر سال پرشور تر باشد ، و درود بر مردم شریف و ولایت مدار لالی که اصالت خود را فراموش نمیکنند .
یکی از زوار ۱۳۹۵/۹/۵
ماهمگی با لباس پرافتخار بختیاری از لالی تا مرز وازمرز تا نجف اشرف وحضور در مرقد حضرت علی(ع) و120 کیلومتر پیاده روی تا کربلا وحضور درمرقد امام حسین(ع) وابوالفضل العباس (ع)رفتیم ومورد احترام تمام زوار ایرانی وخارجی بودیم خواهش میکنم همه با هم دست به دست هم دهیم لباس پرافتخاررادر تمام جلسات ومجامع بپوشیم که این اصالت وفرهنگ ایل بختیاری است
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :