۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر  | 2018 December 11
کد مطلب: 4736   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۹ بهمن ساعت 01:42 نسخه چاپی
با حضور مسئولانی استانی

شورای اشتغال شهرستان بابررسی آخرین وضعیت حوزه اشتغال در لالی برگزار شد + عکس

لالی نیوز:فرمانداری شهرستان لالی امروز با حضور جمع فراوانی از مدیران و مسئولان استانی شاهد برگزاری شورای اشتغال بود .

به گزارش لالی نیوز یکی از مسائل مهمی که دغدغه مردم و مسئولان را در این روزها تشکیل داده موضوع اشتغال در شهرستان لالی می باشد و در راستای بررسی وضعیت موجود و تلاش برای بهبود آن شورای اشتغال شهرستان لالی متفاوت تر از قبل در محل فرمانداری تشکیل شد .

در این جلسه مدیران و نمایندگان کلیه ادارات کل و سازمان های استان خوزستان به همراه استاندار و نماینده مردم در مجلس و مسئولین شهرستان لالی با بحث های فراوانی به عوامل دخیل در نرخ بیکاری در لالی پرداخته و راهکارهایی هم برای آن ارائه دادند .

این جلسه که با سخنان تند علی عسکر ظاهری نماینده مردم در مجلس و دکتر شریعتی استاندار خوزستان همراه بود عملکرد چندین سال گذشته مسئولان شهرستان در حوزه اشتغال را ضعیف اعلام کرده که با ارائه طرح ها و برنامه های خرد در حوزه های کشاورزی و دامداری و صنایع دستی امیدواری به بهود آن را در ماه های آینده به مردم وعده داده و از مسئولین خواستار شدند .   

از حواشی این جلسه سوال دبیر شورای اشتغال شهرستان لالی از مدیر کل جهاد کشاورزی بوده که موجب بروز تنش هایی به صورت لفظی شده بود .

محمد بهداروند رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه امور اجتماعی با سوالاتی از کیخسرو چنگلوایی خواستار پاسخ وی در خصوص تاخیرهای موجود در به ثمر نشستن طرح های کشاورزی بوده که البته مدیر کل جهاد کشاورزی به جای پاسخ دادن طرح این سوالات و پیگیری های را مربوط به فرماندار اعلام کرد و عملا از پاسخ به این تاخیر ها خودداری کرد .

البته در ادامه این بحث گودرز ترکی زاده فرماندار لالی در سخنانی از همکاری های مدیر کل جهاد کشاورزی و نماینده مردم در مجلس در ادامه  در خصوص پیگیری طرح جدید آبیاری دشت لالی و تکمیل طرح آبیاری هارکله تقدیر کرده و عنوان کرد : منظور از مطالبه به عمل  آمده از مدیر کل جهاد کشاورزی همکاری در صدور مجوزهای برداشت آب از منابع آبی شهرستان است که امیدواریم در این راستا با سرعت بیشتری انجام شود .

فرماندار لالی همچنین با اشاره به وجود 24 هزار هکتار زمین کشاورزی در لالی اعلام کرد : با وجود منابع عظیم آبی در لالی اگر طرح های کشاورزی به نتیجه برسند اوضاع اشتغال بهبود پیدا خواهد کرد .

در بخش دیگری از این جلسه مدیر کل جهاد کشاورزی عنوان کرد : در صورت آمادگی زمین لازم و بسترهای مناسب آمادگی راه اندازی شهرک های گلخانه ای و دامپروری را در لالی داریم .

در بخش دیگری از این جلسه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی  (ره) در خصوص طرح های اشتغال زایی در لالی عنوان کرد : شهرستان لالی در جذب اعتبارات طرح های اشتغالزایی در استان خوزستان مقام اول را با جذب 93 درصدی اعتبارات موجود کسب کرده است .
برچسب ها : ,


آقای نماینده ، استاندار ، فرماندار و سایر مسئولین حاضر در جلسه شورای اشتغال اینقدر مردم لالی را تحقیر نکنید با این مصوبات شورای اشتغالتون ( رنگرزی ، سیاه چادر بافی ، خرید بز چندقلو زا فرانسوی ) شما که پست ومسئولیت هاتون را دارید بی خیال مردم لالی .......................
آمین ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
این چندمین کارگروه اشتغال شهرستان است این همه تبلیغات میکنید که شغل ایجاد می کنید آقای استاندار فرماندار نماینده مجلس چرا این همه مهاجرت از شهر زیاد شده کدوم‌کار و اشتغال ایجاد کردید کدوم کارگاه و کارخانه سد یا پروژه رو افتتاح کردید که چند نفر مشغول به کار شدند سهم لالی از سد گتوند چی شد سهم لالی از پتروشیمی و‌الومینیم چه خواهد شد خدا میداند و آینده که باز شما ها نیستید و‌کسان دیگر بر این صندلی ها تکیه می دهند و وعده های جدید
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :